^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Талановита молодь Рівненщини

  molod19У приміщенні Рівненської облдержадміністрації відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання обласних премій. «У цьому залі зібралися працьовиті розумники, адже для того, щоб отримати гарний результат ви працювали щоденно. Ви знаєте ціну перемоги», – зауважив голова обласної ради Олександр Данильчук.
  Сертифікати та нагороди також отримали і студенти КЗВО «Рівненська медична академія» Іляшик Тетяна Олегівна та Василець Яніна Анатоліївна. Вітаємо нашу талановиту молодь з високою нагородою і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень.

Детальніше...

VIVAT АКАДЕМІЯ! VIVAT ВИПУСКНИКИ!

  vip191 та 2 липня 2019 року традиційно у урочистій залі Рівненського драмтеатру відбувся випуск студентів Рівненської медичної академії. У ці дні колишні абітурієнти, студенти отримали свої довгоочікувані дипломи, а світ отримав нових медичних фахівців: фельдшерів, фармацевтів, зубних техніків, зубних гігієністів, медичних сестер. Також серед випускників були вже дипломовані медичні сестри із практичної медицини, які відчули, рік тому, потребу у саморозвитку, змогли розгледіти майбутні перспективи та вступили на бакалаврат.
  Науково-педагогічний колектив, студентський профком щиросердечно вітають вас наші дорогі діти, а сьогодні вже колеги з вашим святом! Бажаємо вам йти впевнено професійним шляхом, гідно несучи звання медичного працівника та імʼя випускника Рівненської медичної академії. Памʼятайте про свою Alma Mater адже ви назавжди залишили свій слід у історії Рівненської медичної академії і є її частинкою.

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія