^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Освітні заходи до Всесвітнього дня захисту зору

zir18  Кожного другого четверга у жовтні, громадськість відзначає Всесвітній день захисту зору, коли люди мають замислитись про можливості профілактики сліпоти та проблем, пов’язаних із зором, адже три чверті випадків таких захворювань можуть бути попереджені або вилікувані.
До проведення медико-профілактичних заходів долучились також студенти IV курсу групи “Б” відділення “Лікувальна справа” (11) КЗВО “Рівненська медична академія”. Зокрема в навчальному закладі було організовано та проведено інформування працівників та студентів про Всесвітній день захисту зору; підготовлено фотозону “Окуляри, як стильний аксесуар”, стендову доповідь ...

Детальніше...

Зустріч-бесіда на базі КЗ «Рівненська центральна міська лікарня» до Міжнародного дня психічного здоров’я

  zdorov1810 жовтня 2018 року на базі КЗ «Рівненська центральна міська лікарня» відбувся інтерактивний захід - зустріч-бесіда до Міжнародного дня психічного здоров’я» за участю студентів IV курсу групи “Б” (9) відділення «Сестринська справа» та психолога РЦМЛ Інги Дрозд Василівна, яка із задоволенням поділилася своїм практичним досвідом. Організаторами виступили: к.п.н., заступник директора з виховної роботи Світлана Бухальська та викладач нервових та психічних хвороб, практикуючий лікар Оксана Копаниця.

Детальніше...

Заходи до 100-річчя з Дня народження В.Сухомлинського

  В рамках заходів, присвячених 100-річчю з Дня народження В.Сухомлинського, на предметній комісії біології проведено педагогічні читання на тему: «Будь людиною на землі» з використанням порад Василя Сухомлинського, в ході яких студенти ознайомились з літературною спадщиною видатного педагога. Викладачі і студенти ще раз переконались, що такі поняття, як милосердя, чуйність, доброта, співчуття, розуміння є дуже актуальними в будь – який час і життєво необхідними для кожної людини.

Детальніше...

Осінь – особлива пора


  Зміна пір року вносить різноманітність в наше життя і служить джерелом творчого натхнення. Осінь – особлива пора. Накопичена за літо енергія шукає позитивний вихід, а природа радує великою кількістю яскравих барв.У вівторок, 9 жовтня, у Рівненському базовому медичному коледжі відбулася флористична виставка осінніх композицій "Подих осені". Вестибюль коледжу прикрашали столи яскравими і позитивними виробами. Від експонатів не хотілося відходити! Студентам перших і других курсів вдалося передати атмосферу бабиного літа. Вражало різноманіття виробів, фантазія та креативність, яку проявили студенти. Виставка осінніх композицій – це чудовий задум, який дає можливість студентам проявити свій творчий потенціал, а також побачити красу природи, якою наділяє осінь все довкола. А це дуже важливо, адже є невід’ємною складовою гармонійного розвитку особистості.

Детальніше...

Освітні заходи до Всесвітнього дня психічного здоров`я

  10 жовтня 2018 на базі навчального корпусу №1 КЗВО «Рівненська медична академія» викладачами циклової комісії «Здоров`я людини та реабілітації» В.Ю. Прокопчук та Я.М.Черезняк за участю студентів II курсу відділення “Сестринська справа - бакалаврат” Б (11) завідувач відд.ілення к.м.н. Л.Р. Коробко та II курсу відділення “Лікувальна справа” А (11) завідувач відділення І.О. Туровська було проведено заходи до Всесвітнього дня психічного здоров`я: «Подаруй посмішку». Студентам і працівникам було запропоновано провести експрес-тест на визначення стану психічного здоров’я. Всі бажаючі могли випробувати свій фарт і взяти участь у безпрограшній лотереї та виграти один із корисних продуктів для поліпшення психічного здоров`я.

Детальніше...

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ЗНАНЬ

Девіз: Make your promise. My heart, your heart» «Дай обіцянку серцю, всім серцям»

  Серцево-судинні хвороби обумовлюють 17,5 мільйона смертей у світі щорічно Кожного року тема Всесвітнього дня серця змінюється і стосується різних аспектів збереження здоров’я. В цьому році девізом став заклик дати обіцянку нашим серцям вести рухливий спосіб життя, харчуватися більш здоровою їжею, відмовитись від тютюнокуріння та зловживання алкоголем. Поширення знань про здоровий спосіб життя може надихнути людей до життєво важливих змін у своїй долі.

Детальніше...

Вітаємо!

  Дорогі педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!

ОГОЛОШЕННЯ!

Батьківські збори!

05.10.2018р.(п’ятниця) об 11:00 в актовій залі навчального корпусу №1 відбудуться батьківські збори груп нового набору 2018року відділень:

 1. - “Сестринська справа-бакалаврат”(11), 
 2. - “Сестринська справа”(11),
 3. - “Сестринська справа”(9),
 4. - “Лікувальна справа”(11),
 5. - “Лікувальна справа”(9),
 6. - “Фізична реабілітація-бакалаврат”(11),(м/с).

Присутність викладачів обов’язкова.

 

12.10.2018р.(п’ятниця) об 11:00 в актовій залі навчального корпусу №1 відбудуться батьківські збори груп нового набору 2018року відділень:

 1. - “Фармація-бакалаврат”(11),
 2. - “Фармація-бакалаврат”(м/с, денна),
 3. - “Фармація”(9), - “ Фармація”(11),
 4. - “Стоматологія”(9),
 5. - “Стоматологія ортопедична”(9),
 6. - “Стоматологія ортопедична”(11).
 7. Присутність викладачів обов’язкова.

Заступник директора з виховної роботи С.Бухальська


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова (Мірющенка),53
тел.факс (0362)63-55-34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія