^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Обласна науково - теоретична конференція «Інноваційні технології в теорії і практиці сучасної медичної освіти» 30 січня 2020 року

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

Запрошуємо Вас взяти участь в обласній науково - теоретичній конференції на тему: «Інноваційні технології в теорії і практиці сучасної медичної освіти», яка відбудеться 30 січня 2020 р. у КЗВО “Рівненська медична академія” за адресою: навчальний корпус №1, вул. Карнаухова, 53, м. Рівне.

Початок роботи: 10-30

Детальніша інформація >>

ОГОЛОШЕННЯ!

Засідання Вченої ради КЗВО "Рівненської медичної академії" відбудеться у четвер 26 грудня 2019 р. о 13-00.


Дні науки: круглий стіл про присвоєння нобелівських премій

nobel-prem19 1 У КЗ «Рівненські медичні академії» викладачами предметно-зорієнтованих дисциплін загально-терапевтичного профілю проведено круглий стіл про присвоєння нобелівських премій в 1923 році вченим фізіологам «Дослідження Христіана Ейкмана та Фредеріка Гоулелд Гопкінса по відкриттю вітамінів та ролі їх для здоровя та життя людини». Доповіді були цікаві та змістовні, отримали багато нової інформації, нові цікаві дані про вітаміни, важливість їх для життя, здо ровя та росту організму.

Учасники Нобе-лівських читань:

1) «Біографія та етапи дослідження вітамінів Христіана Ейкмана» студентка ІІ курсу л/с Б (9) Загоруйко Анастасія, науковий керівник Гуз Н.Ф.

Детальніше...

Відкрите заняття з німецької мови

  20 грудня відбулося відкрите заняття з німецької мови на відділенні Фізична реабілітація-бак.
  Тема заняття -Туберкульоз. Заняття проводила викладач Кравчик-Майданович Л. М.
Мета заняття - Освітня  1. Навчити студентів оперувати основними поняттями по темі. 2. Навчити студентів орієнтуватися у незнайомому тексті, знаходити в ньому потрібну інформацію. 3.Тренувати використовувати вивчену лексику у монологічному мовленні.
  Практична 1. активізувати навички говоріння ,читання та письма з поданої теми.2--розвивати навички діалогічного та монологічного мовлення.3--навчити студентів працювати з новими лексичними одиницями.4--навчити працювати самостійно .
  Розвиваюча 1. розвивати навички інтерактивного спіілкування. 2 розвити граматичні навички. 3. розвити здатність аналіізувати мовлення інших та формулювати власні думки німецькою мовою. Виховна --1.виховати розуміння важливості на поданий матеріал. 2. виховати культуру спілкування іноземною мовою.

Детальніше...

Oбласне методичне об’єднання викладачів охорони праці та БЖД

BZD19 119 грудня 2019 року на базі Рівненського фахового медичного коледжу КЗВО “Рівненська медична академія” відбулося обласне методичне об’єднання викладачів охорони праці та БЖД з теми: «Вивчення та аналіз стану правового регулювання охорони праці, встановлення та аналіз з рівнем виробничого травматизму і визначення проблемних питань охорони праці в Україні»

Мета проведеного засідання:

  1.  обмін інформацією з актуальних питань правового регулювання охорони праці;
  2.  встановлення та аналіз рівня виробничого травматизму в Україні;
  3.  визначення проблемних питань в організації системи охорони праці в навчальних закладах;
  4.  підвищення безпеки життєдіяльності через впровадження новітніх технологій навчання з охорони праці та БЖД в освітній процес;
  5.  визначення стратегічних напрямів підвищення безпеки роботи в навчальних закладах;
  6.  обґрунтування шляхів формування здоров’язбережувальної компетентності студентської молоді.

Детальніше...

“…. Миколай, Миколай, ти наш дім не минай…..”

nikolai19 2  19 грудня 2019 року викладачами циклової комісії іноземних мов Рищук О.В., Школа А.М. Цимбала М.О. було проведено виховний захід присвячений сімейним традиціям. У формі круглого столу, у домашній теплій атмосфері студенти разом з викладачами поговорили про сімейні традиції від минулого до сучасності через призму Новорічно-Різдвяних свят. Метою заходу було ознайомити дітей з поняттям традиції, сімейні традиції, загальні традиції, навчити визначати різницю між традицією та звичкою чи ритуалом, розвивати вміння спілкуватися між собою та в колективі, ділитися враженнями та цінними традиціями своєї сім’ї, виховувати любов до своїх близьких та оточуючих, вміння цінувати та зберігати сімейні та релігійні традиції. 

  Під час круглого столу були використані технічні засоби навчання, переглянуті відео та презентації про традиції в Європейських країнах, про сімейні цінності та традиції.

Детальніше...

Обласна науково-практична конференція «Фізична реабілітація у відновному лікуванні хворих з різними нозологіями і травмами. Сучасні практики і перспективи»

  konf-riz19-317 грудня 2019 року в КЗВО «Рівненська медична академія» відбулася обласна науково-практична конференція «Фізична реабілітація у відновному лікуванні хворих з різними нозологіями і травмами. Сучасні практики і перспективи». На конференції були присутні науково-педагогічні працівники, викладачі КЗВО «Рівненська медична академія», роботодавці, студенти.

Програма конференції включала наступні доповіді:

11-00  11-15 – Вступне вітальне слово – Сабадишин Ростислав Олексійович, доктор медичних наук, професор, директор КЗВО “Рівненська медична академія”

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія