^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Доброчинна акція “Подаруй дитині книгу”

  kniga20 1За участю студентів І-ІІ курсу відділень “Сестринська справа” (9), “Фармація” (9,11); “Лікувальна справа” (9,11); “Стоматологія” (9); “Стоматологія ортопедична” (9) проведено благодійні заходи “Подаруй дитині книгу” (14 лютого Міжнародний день дарування книг), приурочені до Всесвітнього дня боротьби з онкозахворюваннями та Всесвітнього дня хворого.
  Студенти — майбутні медики передали науково-пізнавальну, художню літературу в бібліотечні куточки ігрових кімнат, а також подарували книги пацієнтам Рівненської обласної дитячої клінічної лікарні.

Детальніше...

Вшанування Героїв історичних подій

 istor 1 Упродовж січня та лютого 2020 року педагогічна та студентська спільнота фахового медичного коледжу КЗВО “Рівненська медична академія” Рівненської обласної ради долучились до відзначення історичних дат Української держави, зокрема: Дня Соборності (координатори к.п.н. С. Бухальська, к.іс.н. О. Патяка); 102-ої річниці битви під Крутами (координатор В. Колінчук); 76-ої річниці визволення м.Рівне від німецько-фашистських загарбників (координатор к.іс.н. Н. Мельничук). Такі виховні заходи національно-патріотичного спрямування мотивують сучасне покоління до правдивого вивчення історичних подій минулого.

Детальніше...

Формування професійної компетентності майбутніх фахівців-лаборантів на базі КП «Рівненський обласний протипухлинний центр»

 centr20 2 Студенти спеціальності 224 «Технології медичної діагности та лікування»-бакалаврат мали чудову нагоду ознайомитися з роботою клініко-діагностичної лабораторії, що функціонує при КП «Рівненський обласний протипухлинний центр».
  Відділення централізованої цитологічної та клініко-лабораторної діагностики (ВЦЦКЛД) здійснює гематологічні, загально-клінічні, біохімічні, імунологічні та цитологічні дослідження, забезпечуючи діагностичне лабораторне обстеження близько 65 тис. хворих щороку. Завідувачка лабораторії Оксана Михайловська люб'язно провела детальний екскурс по всіх етапах лабораторної діагностики  від прийому біологічного матеріалу  до видачі результатів аналізу. Студенти з захопленням попрацювали за сучасним мікроскопом та розглянули мазки-препарати, ознайомилися з роботою автоматичного аналізатора з розрахунку гематологічної формули крові, поспостерігали за роботою лікаря-патологоанатома, який розробляв операційний матеріал для приготування гістологічних препаратів. Щиро вдячні колективу ВЦЦКЛД за надану можливість!

Детальніше...

ОГОЛОШЕННЯ!!!

12 лютого 2020 р. о 14-00 вібудеться засідання Вченої ради КЗВО "Рівненська медична академія"


"Кубок Смиги"

 07-08 лютого на Дубенщині з метою популяризації вільної боротьби на Рівненщині а саме у Смизі на базі спортивно-оздоровчому комплексі при Будинку культури відбувся Другий Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат . В змаганнях брали участь найсильніші борці західної України загальною кількістю 125 учасників. Честь КЗВО "Рівненської медичної академії"захищали вихованці секції вільної боротьби. В вазі 57кг срібло здобула студентка ІІ курсу відділення "фармація" кандидат у майстри спорту України Пономаренко Оксана. Бронзову нагороду виборола Овдіюк Людмила відділення "лікувальна справа" якій згідно наказу номер 762 від 02 грудня 2019 року Управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації було присвоєно розряд кандидата у майстри спорту України.Своїми здобутками спортсмени примножили славні спортивні традиції КЗВО "Рівненської медичної академії". Бажаємо спортсменам здоров'я , натхнення до тренувань та нових перемог!!! 

Детальніше...

Aктуальні питання епідеміології

epidemiolog 2  4 лютого для слухачів циклу: ”Амбулаторно-поліклінічна справа” відділення післядипломної освіти молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів КЗВО “Рівненська медична академія” головний спеціаліст-епідеміолог управління охорони здоров'я Рівненської ОДА Яценя Людмила Олександрівна провела заняття, на якому були розглянуті актуальні питання епідеміології, клініки, діагностики, лікування та профілактики гострих респіраторних вірусних інфекцій, зокрема, грипу та ГРВІ, спричиненої коронавірусом. Захід організували та долучилися до участі у ньому завідуюча відділенням Гашинська О.С. та методист відділеня Горська О.В. Слухачі активно прийняли участь в обговоренні проблеми, мали змогу поставити запитання та отримати кваліфіковані відповіді.

Детальніше...

Студенти-медики у Рівненському музеї

 viysko20 2 На Рівненщину прибула виставка Українського інституту національної пам’яті «Українське військо 1917-1921 рр.». В рамках вшанування відзначених Верховною Радою України пам’ятних дат історії, зокрема 100 річчя Холодноярівської республіки 1920 р., 100 річчя вигнання російських більшовиків із Києва 6 травня 1920 р. українсько-польськими військами та вшанування 130 річчя від дня народження генерал-хорунжого армії УНР Василя Тютюнника, похованого в Рівному студенти Рівненської медичної академії груп 2 с/с (9) та 1 ф (9) г відвідали приміщення Рівненського обласного краєзнавчого музею разом з викладачами Мельничук Н.М. та Кукурудзою А.Р. Під час екскурсії проведеної завідувачем відділу нової та новітньої історії Ігорем Володимировичем Марчуком студенти дізналися багато про боротьбу за українську державність в 1917-1921 рр. Особливий інтерес у медиків викликала інформація про важкі епідемії сипного тифу, «іспанки» які тяжко вражали українських воїнів, а також стан медицини в українських військах та діяльність лікарів. Екскурсія виявилась надзвичайно інформативною та збагатила історичні знання студентів та їх патріотичні настрої.

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія