^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День фармацевтичного працівника!

Дорога фармацевтична спільното Рівненської медичної академії!

Студенти та викладачі!

  Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника! Нехай щастям і любов'ю наповнюється кожен день Вашого життя, а праця на благо людей приносить задоволення і радість. Нових ідей і перемог, надійних партнерів і вірних друзів, процвітання, удачі, добробуту та міцного здоров'я Вам і Вашим родинам!

  Бажаю всім, хто присвятив своє життя служінню ідеалам добра та людяності, невичерпності сил і завзяття, творчої наснаги у нашій важливій праці!

  Запрошуємо усіх бажаючих на святковий концерт, присвячений 20-й річниці заснування Дня фармацевтичного працівника України, який відбудеться 26 вересня о 14:30 в актовій залі Рівненської медичної академії!

Заступник директора з наукової роботи – завідувач кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін, кандидат фармацевтичних наук О. В. Штрімайтіс

farm19

Шлях до перемоги студента Рівненського медичного коледжу Сашка Вишневського

  vishinski 1Протягом трьох років ми з вами могли спостерігати за тренуваннями студента нашого коледжу - Олександра Вишневського. Та далеко не всі знають, які цілі ставив перед собою цей амбітний юнак. Тож зараз ми хочемо розповісти вам про його тернистий шлях до успіху, щоб, можливо, надихнути і вас на подолання певних перешкод у досягненні своїх мрій.

  У Сашка була мрія, дуже смілива мрія…!!! 

 

Детальніше...

Талановита молодь Рівненщини

  molod19У приміщенні Рівненської облдержадміністрації відбулося урочисте вручення сертифікатів на отримання обласних премій. «У цьому залі зібралися працьовиті розумники, адже для того, щоб отримати гарний результат ви працювали щоденно. Ви знаєте ціну перемоги», – зауважив голова обласної ради Олександр Данильчук.
  Сертифікати та нагороди також отримали і студенти КЗВО «Рівненська медична академія» Іляшик Тетяна Олегівна та Василець Яніна Анатоліївна. Вітаємо нашу талановиту молодь з високою нагородою і бажаємо подальших успіхів та нових досягнень.

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія