^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Національним агенством із забезпечення якості вищої освіти прийнято позитивне рішення про акредитацію двох бакалаврських освітніх програм

У червні-липні 2020 році відбулися засідання Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти, на яких було прийнято позитивне рішення про акредитацію двох бакалаврських освітніх програм за спеціальністю Технології медичної діагностики та лікування (кваліфікація: бакалавр лаборант (медицина)) та Фізична терапія, ерготерапія (кваліфікація: бакалавр фізичної терапії, ерготерапії) за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти, що дає право видавати дипломи державного зразка з гарантованим працевлаштуванням у лікувально-профілактичні заклади України.
Вітання та найкращі побажання всім учасникам освітнього процесу в КЗВО «Рівненська медична академія».

Працівники Рівненської медичної академії отримали Відзнаки за професіоналізм та милосердя

106078133 1214812008894803 2426991740245970983 oВідзнака за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» є громадською, має професійно-фахову спрямованість і присуджується за гуманістичну й благородну діяльність у галузі охорони здоров’я. У 2017 р. започатковано громадську Відзнаку за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона», а з 2018 року запроваджено нову Відзнаку для молоді - «Медаль Святого Пантелеймона». Цьогоріч Відзнаки отримали працівники Рівненської медичної академії. Декан медико-фармацевтичного факультету, кандидат медичних наук, професор кафедри медико-профілактичних дисциплін та лабораторної діагностики, лікар-хірург Коробко Лариса Ростиславівна – отримала Відзнаку «Орден Святого Пантелеймона». Викладач стоматологічних дисциплін фахового медичного коледжу КЗВО «Рівненська медична академія», лікар-стоматолог Лисиця Юлія Сергіївна – відзначена нагородою «Медаль Святого Пантелеймона». Щиро вітаємо номінантів та дякуємо організаторам за обʼєктивну оцінку діяльності працівників КЗВО «Рівненська медична академія».

Детальніше...

Інформація для працівників залучених до проведення ЗНО

  Для підготовки в умовах карантину залучених працівників до процедур зовнішнього незалежного оцінювання Львівський РЦОЯО створив цикл відеопрезентацій для всіх категорій фахівців, яких планується залучити до виконання обов’язків персоналу в пунктах проведення основної та додаткової сесії ЗНО у 2020 році. Просимо всіх залучених працівників пройти навчання онлайн. 

  Інструкція щодо підготовки осіб, залучених до роботи в пунктах проведення основної сесії ЗНО-2020 інструкторами, черговими.

Вітання з Днем медичного працівника

Шановні викладачі та студенти!

  Прийміть щирі вітання з професійним святом Днем медичного працівника. Бажаємо здоров'я, оптимізму, впевненості в завтрішньому дні, нових досягнень в медицині, матеріального та сімейного благополуччя.

Адміністрація.

med20

Пробне ЗНО скасоване

  Шановні студенти доводимо до вашого відома, що Кабінет міністрів скасував проведення в Україні пробного ЗНО, яке планувалося на 15 і 17 червня.

  Згідно з постановою Кабміну від 12 червня, внесено зміни до постанови № 392 про встановлення в Україні карантину. Вони передбачають, що в підпункті 4 пункту 3 постанови, що забороняє відвідування закладів освіти її здобувачами, окрім ряду випадків, вилучено слово "пробному".

  Тобто тепер на час карантину заборонено відвідування закладів освіти її здобувачами, крім участі "у зовнішньому незалежному оцінюванні, державній підсумковій атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, вступних випробуваннях, єдиному вступному іспиті з іноземної мови, єдиному фаховому вступному випробуванні, атестації у формі тестових екзаменів ліцензійних інтегрованих іспитів "КРОК", а також здійснення підтвердження кваліфікації моряків, проведення підготовки моряків, членів екіпажів торговельних суден, у тому числі тих, що здійснюють плавання внутрішніми водними шляхами України, та проведення підготовки судноводіїв малих/маломірних суден".

  Пробне ЗНО можна буде пройти онлайн.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія