^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Щороку, 10 жовтня, відзначають Всесвітній день психічного здоров'я.

  den-zdorov19 1За даними ВООЗ, на психічні захворювання в наші дні страждають більше 450 мільйонів людей. Згідно статистики в Україні 1,2 млн. жителей (це більше 3 % всего населення) страждає психічними розладами і цей показник з кожним роком зростає. Вже котрий рік поспіль Україна займає перше місце за кількістю психічних розладів у Європі.
  За прогнозами фахівців до 2020 року психічні розлади увійдуть до першої п’ятірки хвороб, у структурі захворюваності, за кількістю людських працевтрат, пов’язаних з цими захворюваннями. Психічні розлади обженуть у цьому плані навіть серцево-судинні захворювання, які нині традиційно тримають пальму першості у структурі захворювання населення земної кулі.
  Багато що можна зробити для того, щоб допомогти підвищити розумову опірність та запобігти психічним розладам у підлітків і молодих людей. Психосоціальна підтримка повинна надаватися в школах і інших громадських установах, і, звичайно ж, навчання медичних працівників, яке дозволило б їм виявляти і контролювати психічні розлади, необхідно впроваджувати, покращувати або розширювати. Задля підвищення обізнаності студентів з актуальних питань психічного здоров’я, на базі IV корпусу КЗ Рівненської медичної академії було проведено ряд виховних заходів, присвячених діагностиці і профілактиці психічних розладів.

Детальніше...

Навчання та тренування «Мультипрофесійний підхід в реабілітації. Досвід Канади»

  gospital19 56,7,8 жовтня на базі КЗ "Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни" відбулися навчання та тренування «Мультипрофесійний підхід в реабілітації. Досвід Канади».
  Упродовж трьох днів команда канадських лікарів, а це невролог, фізичний терапевт, ерготерапевт, логопед, психолог та реабілітаційна медична сестра ділилася досвідом з медиками госпіталю та центру нейротравми, студентами та викладачами Рівненської Медичної Академії, студентами Українського католицького університету, практикуючими спеціалістами.

 

Детальніше...

Всеукраїнська олімпіада Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю із симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019»

  ternopil-olimp19 1З 03 по 05 жовтня на базі НОК “Червона калина” Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбулась Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю із симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019» (екстрена та невідкладна медична допомога) серед студентів вищих закладів освіти МОЗ України, в якій взяли участь студенти КЗВО Рівненська медична академія Середюк Богдан –лідер команди, Приходько Самуїл, Орел Віталій, та в якості спостерігача-Бак Владислав. Викладачі: Оксюта Валерій -офіційний представник команди, Кирнична Анна та Повар Наталія – спостерігачі.

Детальніше...

Зустріч з нагоди Міжнародного дня лікаря

  stomat19-1З нагоди Міжнародного дня лікаря, 8 жовтня відбулася зустріч студентів четвертого курсу, відділення "Стоматологія" із провідними фахівцями КНП "Центральна міська лікарня" Рівненської міської ради, за сприяння та підтримки адміністрації лікувального закладу, а саме заступника головного лікаря з хірургічної роботи Ігора Дундюка. Студенти мали можливість ознайомитися із організацією та функціонуванням відділенням щелепно-лицевої хірургії. Допомогли цікаво та продуктивно провести зустріч: лікар-хірург Віктор Луцюк, який є колишнім випускником Рівненського медичного коледжу та старша медична сестра відділення щелепно-лицевої хірургії Юлія Морозовська. Організували та прийняли участь у зустрічі викладачі циклової комісії стоматологічних дисциплін Рівненської Медичної Академії Лисиця Юлія Сергіївна, Софія Дундюк-Березіна та голова циклової комісії Дмитро Лисиця.

Детальніше...

ВІТАЄМО!

  Дорогі педагоги! Прийміть найтепліші та щирі вітання з професійним святом - Днем вчителя! Бажаємо вам у цей святковий день гарного настрою! Нехай теплі слова і добрі почуття зігрівають ваші серця. Міцного вам здоров'я, щастя, благополуччя і радості нових успіхів!

26 вересня Всесвітній день контрацепції

46546 1  В 4-му корпусі було проведено відкритий виховний захід присвяченй Всесвітньому дню контрацепції , який організували викладачі акушерства та гінекології Ничик Б.В. та Скорейко Р.С., який по сумісництву працює у Центрі планування сім”ї полгового будинку. У заході були задіяні студенти 2-го курсу групи А(9) спеціальності « Лікувальна справа»

 

 

Детальніше...

«Осінні мотиви в медицині»

osin19  Хорошою традицією в стінах нашої медичної академії стало проведення осіннього свята, яке і цьогоріч завітало до нас і знову дало можливість виявити свої таланти та неперевершену фантазію всім нашим студентам.
  Зібравши усі можливі «атрибути» осені та надавши їм загадковості, кожна група створювала свій осінній шедевр. В безлічі виготовлених композицій відчувалася рука майстра, творчий підхід до роботи та бажання виділитися з натовпу.
  Оригінальність, естетика, творчий задум — критерії , за якими обирали найяскравішу осінню композицію. За задумом студентів на виставці працювала кав’ярня “Осінні смаколики”, охочі пригощалися вітамінним пирогом, трав’яним чаєм, мали можливість скористатися чарівними паличками для порятунку шкіри обличчя в осінній період.
  Свято «Осінні мотиви в медицині, фармації, стоматології» видалося особливим і неповторним. Всі отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

Детальніше...

Екологічний квест “Climat action”

  2367rВ Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбувся екологічний квест “Climat action”для молоді віком від 14 до 18 років. За ініціативою керівників Стернік В.М. та Бурачик О.З. було сформовано команду з 5 учасників. На наших студентів чекало 10 станцій мозкового штурму і релаксу, 10 набутих екозвичок. Меганасичена програма була успішно пройдена і отримана заслужена перемога. Вітаємо наших переможців! Студентів I курсів: Боярчук Ілля, Рибінська Олександра, Омельчук Ілля, Бабак Надія, Бурич Дарина. Бажаємо Вам прагнути найкращого, досягати досконалості, розвиватися і не зупинятися на досягнутому.

Детальніше...


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія