^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Науково-практична конференція з міжнородною участю «Сучасна фармація: історія, реалії та перспективи розвитку»

  19-20 вересня 2019 року в м. Харків на базі Національного фармацевтичного університету відбулася науково-практична конференція з міжнородною участю «Сучасна фармація: історія, реалії та перспективи розвитку» та «Міжнародна виставка досягнень фармацевтичного виробництва «PharmUkraine-2019»», присвячена 20-й річниці заснування Дня фармацевтичного працівника.
  Мета конференції: підбиття підсумків, обговорення реалій та формування векторів і перспектив фармацевтичного сектору галузі охорони здоров'я.
  Цей широкомаштабний фаховий захід з міжнародною участю об’єднав 600 учасників із 20 регіонів України. Рівненську делегацію представляли заступник директора з наукової роботи-завідувач кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін О. В. Штрімайтіс, професор кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін О. В. Садовник та викладачі кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін Н. В. Захарко, С. О. Лебедь, О. І. Бурбан, О. М. Филипюк, А. С. Дейнека, І. С. Лаба.
  Під час урочистої церемонії відкриття відбулося нагородження кращих працівників фармацевтичного сектору з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника, а також відзначення Заслужених працівників фармації України. Рівненщина не стала винятком, нагороду отримав ЛЕБЕДЬ Сергій Олександрович, Заслужений працівник фармації України, начальник Державної служби з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Рівненській області. Щиро вітаємо!!!
   В контексті святкування вдалося провести ряд робочих зустрічей, обговорити перспективи подальшої співпраці з кафедрами НФаУ, Інститутом підвищення кваліфікації спеціалістів фармації, та аспекти підготовки фармацевтичних кадрів усіх освітніх рівнів. Висловлюємо вдячність за чудову організацію конференції, гостинність та гуртування фармацевтичного сектору нашої держави А. А. Котвіцькій, ректору Національного фармацевтичного університету, доктору фармацевтичних наук, професору, Заслуженому діячу науки і техніки України та усьому колективу НФаУ!
Матеріали конференції та сертифікати учасників на сайті: http://nuph.edu.ua/naukovo-praktichna-konferenciya-z-mizhnarodnoyu-uchastyu-suchasna-farmaciya-istoriya-realii-ta-perspektivi-rozvitku/

harkiv-konf19 1harkiv-konf19 2

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія