^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Дай серцю шанс»

 Серцево-судинні захворювання є однією з провідних причин смерті у світі. Майже у 9 млн. дорослого населення України зареєстровано клінічні симптоми ішемічної хвороби серця. Це означає, що кожен четвертий – під потенційною загрозою серцевого нападу. За статистикою щорічно фіксують як мінімум 40 тис. інфарктів міокарда. День серця у 2019 році відзначається 29 вересня . Метою проведення заходів у цей день є необхідність максимального залучення уваги людей до свого здоров’я, формування розуміння того, що на виникнення і перебіг хвороби можна і потрібно активно впливати. 
  Згідно плану навчально-виховної роботи класні керівники Смоляк В.Р., Бобошко Т.І., Борбелюк Н.Я., разом із студентами відділення «Лікувальна справа» ,групи Б,В,Г провели навчально - виховий захід «Дай серцю шанс» . Студенти груп провели бесіди серед викладачів та студентів медичної академії по профілактиці серцево-судинних захворювань. Складали раціональне меню із корисних продуктів для серця. Присутні ознайомились із програмою «Доступні ліки» . Всім охочим студенти вимірювали артеріальний тиск та надавали рекомендації по збереженню здоров’я.

 

serce-den19 2serce-den19 1serce-den19 3serce-den19 5serce-den19 6


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія