^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Осінні мотиви в медицині»

 Хорошою традицією в стінах нашої медичної академії стало проведення осіннього свята, яке і цьогоріч завітало до нас і знову дало можливість виявити свої таланти та неперевершену фантазію всім нашим студентам. 

  Зібравши усі можливі «атрибути» осені та надавши їм загадковості, кожна група створювала свій осінній шедевр. В безлічі виготовлених композицій відчувалася рука майстра, творчий підхід до роботи та бажання виділитися з натовпу. 
  Оригінальність, естетика, творчий задум — критерії , за якими обирали найяскравішу осінню композицію. За задумом студентів на виставці працювала кав’ярня “Осінні смаколики”, охочі пригощалися вітамінним пирогом, трав’яним чаєм, мали можливість скористатися чарівними паличками для порятунку шкіри обличчя в осінній період. 
  Свято «Осінні мотиви в медицині, фармації, стоматології» видалося особливим і неповторним. Всі отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

osin19


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія