^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Всеукраїнська олімпіада Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю із симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019»

  З 03 по 05 жовтня на базі НОК “Червона калина” Тернопільського національного медичного університету імені І.Я. Горбачевського відбулась Всеукраїнська олімпіада з міжнародною участю із симуляційної медицини «TernopilSimOlymp–2019» (екстрена та невідкладна медична допомога) серед студентів вищих закладів освіти МОЗ України, в якій взяли участь студенти КЗВО Рівненська медична академія Середюк Богдан –лідер команди, Приходько Самуїл, Орел Віталій, та в якості спостерігача-Бак Владислав. Викладачі: Оксюта Валерій -офіційний представник команди, Кирнична Анна та Повар Наталія – спостерігачі.
  В ході проведення Олімпіади відбулись майстер класи для студентів: Огляд не травмованого пацієнта, Огляд травмованого пацієнта, Базові реанімаційні заходи, Контроль масивної зовнішньої кровотечі, Протекція дихальних шляхів. Крім того було проведено науково-практичну конференцію з міжнародною участю «Актуальні питання надання домедичної допомоги в Україні» (внесена в реєстр науково-практичних конференцій 2019 р.
  Найдрайвовішою частиною виявилася конкурсна частина Олімпіади, що включала в себе етапи під специфічними назвами: «Найрозумніший», «Загрузилися», «Невдалий відпочинок», «Вмілі ручки», «Лісова пригода», «Вдих», «Братик», «Sitius Altius Fortius».
  На всіх етапах хлопці показали достойний результат, а на етапі «Братик» ми були найкращі серед 13 команд медичних університетів та академій України.

ternopil-olimp19 1ternopil-olimp19 3ternopil-olimp19 2ternopil-olimp19 1ternopil-olimp19 4ternopil-olimp19 6ternopil-olimp19 7ternopil-olimp19 8

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія