^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Навчання та тренування «Мультипрофесійний підхід в реабілітації. Досвід Канади»

  6,7,8 жовтня на базі КЗ "Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни" відбулися навчання та тренування «Мультипрофесійний підхід в реабілітації. Досвід Канади».
  Упродовж трьох днів команда канадських лікарів, а це невролог, фізичний терапевт, ерготерапевт, логопед, психолог та реабілітаційна медична сестра ділилася досвідом з медиками госпіталю та центру нейротравми, студентами та викладачами Рівненської Медичної Академії, студентами Українського католицького університету, практикуючими спеціалістами.
  Навчання проводилися у вигляді майтер-класів, тренінгів, роботи в малих групах. Канадські фахівці присутнім презентували навчальні лекції й практичні заняття з організації форм реабілітації в Канаді, розповіли про місцеві реабілітаційні центри, поділились методами роботи з пацієнтами, а також ознайомили з принципами функціонування системи охорони здоров’я в Канаді. Упродовж трьох днів відбувався інтенсивний обмін досвідом між учасника, а до практичних занять залучили ще й пацієнтів.

 

gospitalgospital19 1gospital19 2gospital19 4gospital19 5gospital19 6gospital19 7

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія