^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Карпати - це місце, де гори торкаються неба

  Карпати - це місце, де гори торкаються неба. Де течуть кришталево чисті ріки із гірських джерел і спадають водоспадами із крутих схилів гір. Де поміж струнких смерек гуляє вітер і наспівує свою мелодію. А ти стоїш , вдивляєшся в навколишню красу, вслухаєшся в магічну тишу Карпат, твою душу переповнюють емоції.
  Студенти відділень «Сестринська справа», «Лікувальна справа» та «Стоматологія» разом з викладачами Рівненської медичної академії Стернік В.М., Бурачик О.З. та Максимюк Т.А. , переконались у тому, що дійсно Карпати - це те місце де хочеться дихати на повні груди і милуватись надзвичайною величчю Карпат.
  Всією нашою дружною командою студентів та викладачів за допомогою досвідченого екскурсовода вибрались на гору Маковицю розташовану на сході від центральної частини міста Яремче, потім відвідали майстер-клас по сироварінню.
Днем раніше мали змогу побачити гідрологічну пам'ятку природи загальнодержавного значення - Манявський водоспад висотою близько 20м. , найцікавішим в цей день було відвідати Манявський скит, трохи менше кілометра за монастирем лежить Блаженний камінь. Дорога туди йде через ліс, при чому наприкінці круто забирає вгору, за легендою, якщо доторкнутись до Блаженного каменю, то всі гріхи «скасовуються» . Сам камінь – це велика брила, яка нависає над невеличким майданчиком. Поруч тече струмок, вода з якого вважається лікувальною, особливо для очей.
  Наприкінці подорожі не залишили без уваги Буковель, де всі бажаючі мали можливість проїхатись на підйомниках, на саму вершину, де гордістю гір є гуцульські полонини, оспівані в піснях і легендах, вже звідти ми насолодились останнім днем нашої незабутньої подорожі. справжня сила природи у відчуттях, які вона дає маленькій людині, що зостаються у пам’яті на все життя!

karpati19-20


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія