^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Міжнародний день терпимості

Будь завжди нестримним вільнодумцем,
Свої мрії пензлем намалюй.
Освіти життя яскравим сонцем,
Толерантний Всесвіт побудуй.

  Міжнародний день терпимості (толерантності) був оголошений ЮНЕСКО в листопаді 1995 року з нагоди 50-річного ювілею цієї організації і відзначається щорічно 16 листопада.
  5 листопада у КЗВО «Рівненська медична академія» відбувся відкритий виховний захід «Планета толерантності» класного керівника відділення «Лікувальна справа» І курс група Б (9кл) Лукащук Світлани Юріївни з нагоди Тижня доброчинності - до Міжнародного дня толерантності.
  Метою заходу було закликати всіх учасників освітнього процесу до миру, єдності та поваги один до одного. Студенти із задоволенням створювали власну Планету толерантності. Символом толерантності обрали долоньки, на яких студенти-медики прописували якості добропорядної людини. Ці долоньки були розміщені на дерево Мудрості . Майбутні медики також пройшли анкетування «Наскільки ви толерантні?», де кожен мав можливість побачити власний рівень толерантності та терпимості, а також склали пазл «Серце толерантності». На відкритому занятті була присутня завідувачка відділення «Лікувальна справа» Туровська Ірина Олександрівна, та викладач зарубіжної літератури Білецька В.С.

den-ter19


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія