^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Відкрите інтегроване тематичне заняття: «Організація електронного документообігу в практичній діяльності сучасної медичної сестри»

  19 листопада під керівництвом викладачів інформатики Лукащук В. І. та сестринської справи Чикалюк Л. Є. було проведене відкрите інтегроване тематичне заняття: «Організація електронного документообігу в практичній діяльності сучасної медичної сестри» на базі клінічної лабораторії та відділу медичної статистики Рівненської міської лікарні.
  Цікавою та змістовною була розповідь працівників лабораторії Роганіної Н. О. та Жакомської С. М. про види досліджень, що проводять в лабораторії, про особливості роботи з автоматизованим та комп’ютеризованим лабораторним устаткуванням. Особливу увагу звернули на те, що достовірність результатів лабораторного дослідження значною мірою залежить від правильно проведеного збору матеріалу, способу доставки його в лабораторію і чіткого заповнення супровідного направлення, що входить в функціональні обов’язки медичної сестри.
  Представник відділу медичної статистики Роганіна Н. О. ознайомила з принципами роботи відділу, який забезпечує облік, зведення та аналіз статистичної інформації лікарні, складає плани та звіти, готує оперативні дані щодо діяльності лікарні з актуальних питань, або за певний період часу, контролює виконання плану основних заходів і т.д.

 

lab3-19lab4-19lab5-19lab1-19lab2-19


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія