^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Цикл заходів до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

  1 грудня  Всесвітній день боротьби зі СНІДом. На сьогодні Україна посідає одне з перших місць серед країн європейського регіону за кількістю ВІЛ-позитивних осіб.
  Студенти відділень «Лікувальна справа» та «Лабораторна діагностика», Рівненської медичної академії спільно з викладачами Ганною Сергєєвою та Марією Антонюк, активно долучилися до інформаційно-просвітницьких профілактичних заходів, присвячених підвищенню глобальної поінформованості щодо ВІЛ/СНІДу.
  В рамках заходу було організовано зустріч з біологом клініко-діагностичної лабораторії комунального закладу «Обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом» Юлією Аргутою, яка презентувала цікаву доповідь щодо особливостей поширення цієї смертельно небезпечної хвороби, розкрила проблему відношення суспільства до ВІЛ-позитивних людей. Оскільки основним фактором ризику у розповсюдженні ВІЛ/СНІДу є поведінковий фактор, тому було акцентовано увагу студентської молоді на профілактиці статевих захворювань, відповідальних стосунків, методів контрацепції.
Викладачем інфекційних хвороб Наталією Карпович на практичних заняттях у студентських групах 3-ого курсу відділення «Сестринська справа»-бакалаврат було проведено п’ятихвилинки з обговоренням питань сучасних методів діагностики, правил забору крові на СНІД, а також тактики дій медичної сестри при пораненні під час виконання медичних маніпуляцій.
  Студенти 3 курсу відділення «Лабораторна діагностика»-бакалаврат Софія Ковальчук та Наталія Антонюк спільно з медичними працівниками Рівненщини долучилися до проведення профтестів на ВІЛ/СНІД серед студентів коледжу Дубенської філії РДГУ. Сподіваємося, що подібні заходи сприятимуть популяризації серед молоді здорового способу життя, підвищенню рівня обізнаності щодо проблеми ВІЛ/СНІДу, мотивації до тестування на ВІЛ та формуванню толерантного ставлення до ВІЛ-позитивних осіб.

snid2019 2snid2019 1


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія