^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Дні науки: круглий стіл про присвоєння нобелівських премій

 У КЗ «Рівненські медичні академії» викладачами предметно-зорієнтованих дисциплін загально-терапевтичного профілю проведено круглий стіл про присвоєння нобелівських премій в 1923 році вченим фізіологам «Дослідження Христіана Ейкмана та Фредеріка Гоулелд Гопкінса по відкриттю вітамінів та ролі їх для здоровя та життя людини». Доповіді були цікаві та змістовні, отримали багато нової інформації, нові цікаві дані про вітаміни, важливість їх для життя, здо ровя та росту організму.

Учасники Нобе-лівських читань:

1) «Біографія та етапи дослідження вітамінів Христіана Ейкмана» студентка ІІ курсу л/с Б (9) Загоруйко Анастасія, науковий керівник Гуз Н.Ф.

2) «Біографія та етапи дослідження вітамінів Фредеріком Гопкінсом» студентка ІІІ курсу л/с В (9) Терещук Тетяна, науковий керівник Гуз Н.Ф.

3) «Історія винайдення вітаміну Вˡ, важливість для організму» студентка ІІІ курсу л/с Б (9) Тарасюк Дарина, науковий керівник Карпович Н.В.

4) «Вплив вітаміну Вﮤ на організм» студентка ІІІ курсу л/с Б (9) Пігольчук Юлія, науковий керівник Карпович Н.В.

5) «Історія вивчення вітаміну Вˡ² на організм» студентка ІV курсу л/с В (9) Батенчук Христина, науковий керівник Желязко С.А.

6) «Важливість вітаміну С для обмінних процесів організму» студентка ІІІ курсу м/с Б (9) Риженко Катерина, науковий керівник Турпакова Ю.О.

7) «Роль вітаміну Д в етіології рахіту» студентка ІІІ курсу л/с Б (11) Шкуратюк Марія, науковий керівник Желязко С.А.

  За змістовні доповіді – презентації студентам вручені грамоти, науковим керівникам сертифікати. ЦПК загально-терапевтичного профілю бажає студентам і надалі активн ої життєвої позиції, досліджуйте, досягайте.

nobel-prem19 2nobel-prem19 1


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія