^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Розвиток медичної освіти»

  Шановні колеги, щасливі повідомити вам, що команда від нашого навчального закладу була учасниками низки освітніх заходів у м. Київ 20-22 січня. На Зимовій сесії Осінньої школи з медичної освіти обговорили актуальні питання автономії навчального закладу та нових стандартів якості освіти з надзвичайно компетентними спікерами Сергієм Квітом, Інною Совсун, Олегом Петренко та ін.. Були учасниками семінару із розвитку потенціалу вищої медичної освіти та активно опрацювали важливі моменти у стратегічному розвитку закладу вищої освіти та визначенні пріоритетів з Михайлом Винницьким. Підвели підсумки роботи україно-швейцарського проекту у 2019 році та сформували плани на майбутнє на Другому засіданні Наглядової ради. Розглянули підходи до започаткування організації і розвитку симуляційного центру разом із Андрієм Ткаченко.
  Заходи організовані україно-швейцарським проектом «Розвиток медичної освіти» за фінансування Швейцарської агенції з розвитку та співробітництва.
  Щиро вдячні усім учасникам за цікаві доповіді, конструктивні дискусіїї та продуктивно проведений час!

proekt-shvey20 2proekt-shvey20 1


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія