^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Міжнародний день рідної мови у Фаховому медичному коледжі КЗВО «Рівненська медична академія»

21 лютого представники всіх націй і народностей відзначають Міжнародний день рідної мови. Урочисте святкування цієї визначної дати відбулося і в нашому закладі. Захід було організовано цикловою комісією української мови та літератури. Оскільки вшанування української мови відбувалося у формі вікторини «Мово рідна, слово рідне», то поважні гості та члени циклової комісії виступили в ролі журі. Програма вікторини складалася із восьми турів, наповнених цікавими завданнями з української мови, що дало можливість повторити і закріпити знання студентів із лексикології, фразеології, морфології, усної народної творчості, збагатити словниковий запас студентів; розвивати логічне та образне мислення, пам'ять, увагу, спостережливість, кмітливість; виховувати культуру мовлення, любов до рідної мови, рідного краю, його традицій, почуття поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою, повагу до народної мудрості, згуртованості, відповідальності за спільну справу, пробудити почуття національної свідомості. На зустрічі звучали вірші про рідну мову, гуморески. Справжньою родзинкою свята були пісні про рідну мову у виконанні студентки 3 курсу відділення «Фармація» Добровольської Олени. Приємно, що до відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася велика студентська родина: студенти відділення «Лікувальна справа» групи Б і В, відділення «Стоматологія», «Фармація».
  Мова – запорука існування народу, нації. Нашому поколінню випало складне і відповідальне завдання – відродити українську мову, українську державність, націю. І ми повинні твердо усвідомити, що це – наш святий обов’язок, і за нас цього ніхто не зробить. Тож побажаємо всім українцям, що свято бережуть українське слово – щастя, натхнення, добра, миру, світлого майбутнього, живіть повноцінним життям, досягайте вершин, адже у ваших руках доля нашої країни. Любіть, шануйте і бережіть рідну мову – вона наш генетичний код.

Викладач української мови та літератури к.п.н. Таборовець Л.М.

mova20


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія