^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Професійно зорієнтовані виховні заходи до Всесвітнього дня рідкісних захворювань

  Упродовж 28-29 лютого 2020 року студенти медичної академії та фахового медичного коледжу доєднались до проведення циклу освітніх заходів, приурочених Всесвітньому дню рідкісних — орфанних захворювань. Так студенти І курсу медико-фармацевтичного факультету спеціальності 27 Фізична терапія, ерготерапія відвідали центр лікування муковісцидозу Рівненського обласного спеціалізованого диспансеру радіаційного захисту населення; прослухали тематичну лекцію керівника центру Світлани Олійник, яка проінформувала присутніх про сучасні аспекти діагностики, лікування хворих на муковісцидоз, ознайомила з динамікою захворювання в Україні та Рівненській області. Майбутні фізреабілітологи долучились до проведення тренігу, під час якого кінезіотерапевт відділення реабілітації та нетрадиційних методів лікування Оксана Пелешок продемонструвала вправи лікувальної фізкультури для хворих на муковісцидоз.
  Під координуванням заступника директора з виховної роботи, к.п.н. Світлани Бухальської та старшого викладача Ганни Сергеєвої студенти відділень фахового медичного коледжу “Фармація” (9,11) та “Лікувальна справа”(9) підготували усний журнал “Публіцистичний аналіз вивчення і дослідження проблеми рідкісних захворювань у медичних виданнях”.

r-hvor20-3r-hvor20-2r-hvor20-1r-hvor20-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія