^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Інтерактивне практичне заняття “Фітотерапія та основи фармакології”. “Екологічні посиденьки”

  3 березня 2020 року в Рівненському обласному спеціалізованому диспансері радіаційного захисту населення за участю лікаря Сабадишиної О.Б., лікаря фітотерапевта Лелях Т.Д., та медсестри кабінету фітотерапії Лозицька М.І., викладачів Фахового медичного коледжу Стернік В.М., Бурачик О.З., Бурбан О.І. та студентів спеціальності “Фармація” ІІ курсу (9) було проведено інтерактивне практичне заняття “Фітотерапія та основи фармакології”. “Екологічні посиденьки”.
  Студентам були надані початкові орієнтири в різних напрямах лікування. Одним з видів оздоровлення є фіточай. ФІТОЧАЙ один з найдавніших лікувальних засобів і на сьогоднішній день, на жаль, призабутий. Трав’яний чай із ЛРС вживають для профілактики і лікування різних хвороб, а також нормалізації роботи внутрішніх органів. Які види фіточаю, чим він цінний, як вибрати, зберегти і приготувати його цією інформацією поділилася зі студентами фітотерапевт. І звичайно була проведена дегустація запашного фіточаю з різноманітної колекції (нирковий, печінковий, легеневий, заспокійливий, шлунковий).
  А також в “Екологічних посиденьках” були розглянуті питання “Життя в стилі “Нуль відходів””, “Екоторба — це модно””. Завершилося заняття гарним настроєм, вдячними усмішками.

eko 1eko 3eko 2


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія