^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Практичний досвід у реабілітаційному центрі “Крок”

Cтуденти зі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” разом із викладачем Рижковським Володимиром Олеговичем відвідали Рівненський міський центр реабілітації інвалідів з порушеннями опорно-рухового апарату “Крок”. У реабілітаційному центрі “Крок” займаються інвалідами, які перенесли інсульт, черепно-мозкову травму, ендопротезування кульшового суглобу, після дорожньо-транспортної пригоди, дегенеративними захворюваннями опорно-рухового апарату і ін. Cтуденти ознайомились із реабілітаційними залами, технічними засобами реабілітації при порушеннях функції опорно-рухового апарату: механоапаратами, реабілітаційними сходами. Були присутніми на процедурах витягнення хребта, виконання вправ на дошці Євмінова, лікувального масажу. Відвідали кабінети фізіотерапії, ознайомилися з сучасною апаратурою для електролікування, магнітолікування, лазеротерапії. Також ознайомилися з процедурою реабілітації з використанням реабілітаційної клітки і іншими спеціально розробленими приладами на яких займаються інваліди з приводу порушення функції опорно-рухової та нервової системи (вертикалізатори, велотренажери).
  Відвідування таких закладів є дуже корисними та інформативними для студентів, адже разом із знаннями ми формуємо і практичні навички, які в подальшому будуть необхідні для нас як майбутніх реабілітологів.
  Ми вдячні адміністрації реабілітаційного закладу “Крок”, яка дала можливість бути присутніми і “доторкнутися” до відновного лікування інвалідів.
  Студенти 3 курсу зі спеціальності “Фізична терапія, ерготерапія” Мартинович Ольга, Наумець Катерина, Павляшик Назарій, Побережник Майя, Сініцина Олена, Струк Ольга, Сульжик Наталія.

 

reabil20 1reabil20 3reabil20 4

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія