^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ЕКОЛОГІЧНА ПЛАТФОРМА «Екологічними стежками Рівненщини»

  Екологічна стежка – це одна з форм виховання любові до природи, бережливого відношення до неї, а також об’єкт для проведення екологічних спостережень, досліджень. 
  Студенти відділення «Стоматологія» II курсу (9) разом з викладачем Максимюк Т.А. провели відкрите заняття «Екологічними стежками Рівненщини», після вступного слова викладача про екологічні проблеми Рівненщини студенти зробили важливий наголос саме на Червону книгу України, так як це офіційний державний документ, який містить перелік рідкісних, вразливих і зникаючих видів тваринного і рослинного світу у межах України, а також узагальнені відомості про сучасний стан цих видів і заходи щодо їх збереження. Вибравши зникаючі види рослин, птахів, ссавців, комах та кільчастих червів, які відносяться до Рівненщини та області, прикладами презентацій та усними доповненнями привели чимало фактів про зникаючі види та про те, які саме фактори призвели до цьогого. 
  Ініціатором і керівником біологічного гуртка є Петренко В.П., саме від неї я, як молодий викладач, рада була почути слова подяки за проведене заняття.

1122


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія