^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби. "Медикам не було рівних"

  З 10-12 березня на базі ДЮСШ 5 з метою популяризації вільної боротьби на Рівненщині, виконання вищих спортивних розрядів та відбору кращих спортсменів на  Чемпіонат України в м.Львів, відбувся чемпіонат Рівненської області з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 2000-2002рр.н. За підтримки управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації та відділення Національного Олімпійського Комітету України в Рівненській області. У змаганнях узяли участь 9 команд загальною кількістю 107 учасників. Честь КЗВО "Рівненської медичної академії" захищали вихованці секції вільної боротьби- 5(п'ять) золотих , 6 (шість) срібних та 1(одна) бронзова нагорода потрапила у скарбничку медиків які вибороли перше загально-командне місце серед юніорок.

Золоті нагороди здобули:

 1. - Потерайко Владислава- "Лікувальна справа"
 2. - Островка Ксенія-Марія "Лікувальна справа"
 3. - Овдіюк Людмила -"Лікувальна справа"
 4. - Денега Анастасія - "Фармація"
 5. - Гнатюк Софія - "Фармація"

Срібло вибороли :

 1. - Осіпова Дарія - "Лікувальна справа "
 2. - Бех Софія "Лікувальна справа"
 3. - Пономаренко Оксана "Фармація"
 4. - Свистунович Орися "Фармація"
 5. - Наумець Оксана - "Лікувальна справа"
 6. - Вовчик Богдан - "Лікувальна справа"

Бронзові нагороди отримали :

- Матюшок Тетяна "Фармація"

  Безпосередньо хочеться відмитити новачка збірної КЗВО "Рівненської медичної академії" студентку І курсу Матюшок Тетяну яка проявила справжній бійцівський характер та волю до перемоги в результаті виборола бронзу також високу майстерність продемонстрував Вовчик Богдан який на шляху до фіналу перших три сутички переміг достроково "на туше" лише в фіналі поступився з мінімальним гандекапом з різницею в 2 (два) бали в результаті чого посів другу сходинку на п'ятесталі . Своїми здобутками спортсмени примножили славні спортивні традиції КЗВО "Рівненської медичної академії". Бажаємо спортсменам здоров'я , натхнення до тренувань та нових перемог.

56567


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія