^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

ОГОЛОШЕННЯ КАРАНТИНУ В КЗВО "РІВНЕНСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ"


Screenshot 1


  Інформаційні матеріали про безпеку під час карантину, що допоможуть захистити себе та зменшити ризики поширення коронавірусу COVID-19.


У КЗВО «Рівненська медична академія» у зв'язку з карантином запроваджена дистанційна форма навчання. 

 Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України №211 від 11.03.2020р., «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», листа Міністерства освіти і науки №1/9-154 від 11 березня 2020р., рішення засідання тимчасової протиепідемічної комісії при Рівненській обласній державній адміністрації в КЗВО «Рівненська медична академія» переведено освітній процес на дистанційну форму на період з 12 березня по 3 квітня 2020 року включно. Такі заходи вжито згідно з урядовими рішеннями, яких необхідно дотримуватись через загрозу епідемії коронавірусної інфекції в Україні та для недопущення поширення COVID-19. Детальніше у наказі ректора академії.

  1. НАКАЗ Про запобігання поширенню коронавірусу в академії
  2. НАКАЗ Про організацію дистанційного навчання студентів під час карантину COVID-19

Шановні студенти!

  На період з 12.03.2020 р. по 03.04.2020 р. проведення занять для студентів буде здійснюватися з використанням технологій дистанційного навчання.
  Обов`язково потрібно перевірити активність власного логіну та паролю до навчальної платформи Moodle. Заняття будуть проводитись згідно розкладу, розміщеного на офіційному веб-сайті академії.
Консультації щодо виконання індивідуальних завдань, виконання самостійних робіт, тестування в системі Moodle і т.д. студент може отримати через спілкування на базі навчальної платформи Moodle.
  Наполегливо рекомендуємо строго дотримуватися всіх протиепідемічних заходів на період карантину!

Iнструкція для студентів щодо доступу до навчальної платформи Moodle


Вправи та завдання з фізичної культури на період карантину для студентів та викладачів. Зміцнюємо імунітет.


 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія