^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Засідання кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін

Карантин продовжено… І ми в свою чергу обговорюємо траєкторію руху дистанційного не лише навчання, а й сесії. Наближається залікова та екзаменаційна сесія у цьогорічних випускників. Колектив кафедри прийняв рішення максимально об’єктивно оцінити рівень знань студентів. Для цього звичайно візьмемо до уваги попередні здобутки, проведемо комплексні тестові контролі та співбесіди із здобувачами освіти в програмі ZOOM згідно розробленого графіку конференцій. Це дасть змогу зберегти традицію факультету проводити оцінку знань студентів не одноосібно, а із залученням інших викладачів цієї ж дисципліни, завідувача кафедри та декана.
  Розклад залікової сесії студентів – в MOODLE.

  УВАГА! Здійснюватиметься запис ZOOM-конференції, кожен учасник обов'язково повинен бути на ВІДЕОЗВ'ЯЗКУ!!!

  Бажаю плідної роботи усім учасникам процесу. В час складання сесії студенству - успіхів, викладачам - задоволення від результату Вашої тривалої роботи!

Проректор з наукової роботи, Завідувач кафедри хіміко-фармацевтичних дисциплін к.фарм.н. Оксана Штрімайтіс

14


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія