^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День відкритих дверей

  У п’ятницю 22 квітня в Рівненському державному базовому медичному коледжі відбулося свято «Відкритих дверей». Всі охочі познайомитися з медичним коледжем, його роботою, викладачами, студентством, мали змогу безпосереднього спілкування та екскурсій лабораторіями, навчальними кімнатами та кабінетами коледжу. Про історію, сьогодення та перспективи розвитку нашого коледжу виступив директор, заслужений лікар України, професор, доктор медичних наук Сабадишин Ростислав Олексійович. Він ознайомив гостей з філософією медичної науки, процесом виховання та підготовки медичного працівника в нашій «Alma mater».
  Відповідальний секретар приймальної комісії Лисиця Дмитро Леонідович розповів про правила прийому до навчального закладу в 2016 році, необхідні документи та вимоги для вступників до коледжу. Також він відповів на численні запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків. Присутні на святі мали змогу познайомитися з творчістю наших студентів, які дали показовий концерт з виконанням пісень нашого директора, інструментальних композицій та хореографічних постановок.
  Святкове дійство завершилось оглядовими екскурсіями першим навчальними корпусом, де майбутні абітурієнти мали змогу поспілкуватись з викладачами та студентами нашого навчального закладу.
  Тож, до зустрічі в Рівненському державному базовому медичному коледжі але вже у якості студентів!

Заступник відповідального секретаря приймальної комісії Оксюта В.М.

img1

img2

img3

img5

img4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія