^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Коледж святкує «День знань»

  1 вересня 2016 року Рівненський державний базовий медичний коледж відкрив свої двері для 480-ти нових членів великої студентської сім’ї. Урочистості з нагоди свята «Дня знань» відбулися у Рівненському академічному українському музично-драматичному театрі. З привітальним словом виступив директор коледжу Ростислав Олексійович Сабадишин. Учасники художньої самодіяльності підготували святковий концерт. Викладачі, студенти та гості відзначили гарну організацію свята, усі отримали незабутні враження та чудовий настрій.
  1 вересня – це день, з якого починається дорога у майбутнє для кожного з нас.
  Цей день завжди буде світлим і радісним, найбільш очікуваним святом для тих, хто вперше переступить поріг аудиторій Рівненського державного базового медичного коледжу. Пишайтеся тим, що ви увійшли у дружну й згуртовану студентську родину, бережіть і примножуйте її традиції та надбання.
  Цей день завжди особливо урочистий і хвилюючий, адже саме з нього починається незвіданий, цікавий, але водночас нелегкий час до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.
   У новому навчальному році бажаємо всім студентам успіхів у навчанні, твердості і наполегливості в досягненні поставленої мети.
  Бажаємо науково - педагогічним  співробітникам  – доброго здоров’я, великих професійних досягнень, реалізації творчих задумів. Ваша мудрість і великодушність залишається зі студентами на все життя.
  Бажаємо всім миру та злагоди, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, професійного задоволення й творчих здобутків.
  Вітаємо всіх Вас з «Днем знань» і початком нового навчального року!


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія