^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Екскурсія-презентація роботи кардіологічних відділень лікувальних закладів м.Рівне до Всесвітнього дня боротьби з серцево-судинними захворюваннями

  Викладачі циклової комісії професійно-орієнтовних дисциплін терапевтичного профілю №1 Рівненського державного базового медичного коледжу Бобошко Т.І., Шадий С.Б., Смоляк В.Р. разом зі студентами відділення «Лікувальна справа» та «Сестринська справа» провели заняття-презентації роботи кардіологічних відділень міської лікарні.
  Студенти провели бесіди з пацієнтами з питань профілактикисерцево-судинних захворювань; акцентували увагу на важливості раціонального харчування у профілактиці хвороб серця; підготували доброчинну допомогу пацієнтам кардіологічних відділень: «Кошик вітамінів».
  Адже за оцінками Всесвітньої Організації Охорони Здоров’я, щороку у світі більше, ніж 17,2 мільйонів людей померло від інфаркту чи інсульту. Серцево-судинні захворювання – найпоширеніша причина смертності і в Україні, і в світі. Проте в українському суспільстві обізнаність щодо факторів ризику недостатня. Тому важливо дотримуватись здорового способу життя та уникати факторів ризику виникнення захворювань серцево-судинної системи.

Голова ЦМК Смоляк В.Р.

7CNQCj9hYq4

6mX4cVKx-38

6yXzaoMVuYs

DUKwxBoK0EQ

HLiE7 AzbMg

K2ttFmcWjoA

o79DjVa6GnM


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія