^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Eкскурсію- презентацію до Mіжнародного дня лікаря

  Циклова комісія терапевтичного профілю№2, провела приурочену до Mіжнародного дня лікаря екскурсію- презентацію студентам 3-4 курсів різних відділень, у лікувальних закладах м . Рівне.
  Викладачі ЦК ознайомили та розповіли про структуру медичних закладів, терапевтичних відділень та поліклінік, розповіли про роботу та функції лікарів та медичних працівників, адже професія лікаря відноситься до однієї з найдавніших. Першою професійною клятвою лікаря стала клятва Гіппократа.
  Слово «лікар» походить від староболгарської «брехати». Сьогодні слово «брехати» має негативне значення, а багато століть тому, аж до XIX століття, «брехати» означало бурмотіти, базікати, говорити. Оскільки знахарі тих часів при лікуванні часто використовували змови і шепотіння, звідси і з'явилася сучасна назва їхньої професії - лікар.
  Обравши цей професійний шлях, лікарі присвятили своє життя гуманній і благородній справі – порятунку життя та здоров'я людей. Ця місія - складна і відповідальна, а праця не знає свят і вихідних. 

image002image004

image006

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія