^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

У Рівненський державний базовий медичний коледж завітала з робочим візитом в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун

  2 лютого у Рівненський державний базовий медичний коледж завітала з робочим візитом в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. Вона поспілкувалась зі студентами тет-а-тет, без присутності викладачів чи представників адміністрації навчального закладу. На зустрічі були обговорені актуальні проблеми навчального процесу та взяті до уваги пропозиції студентів щодо вдосконалення медичної освіти.
  Після даного заходу директор, Сабадишин Р.О., провів екскурсію навчальними кабінетами та лабораторіями закладу для пані Супрун.
Наступним в переліку-денному була прес-конференція з журналістами різних масмедіа регіону, та зустріч з сімейними лікарями області, де були обговоренні зміни в системі охорони здоров’я та важливість роботи сімейних лікарів. Уляна Супрун розповіла, що українці вже можуть обирати собі сімейних лікарів, а з липня цього року, можна буде укладати вже і угоди з ними.
  Візит в.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун у Рівненський державний базовий медичний коледж - це, насамперед, показник рівня освіти закладу!

 

 

 

 

 

 

 
 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія