^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

«Нобелівські читання» проведені ЦК терапевтичного профілю № 2

  На ЦК терапевтичного профілю№2 з 4.12.2017р. по 5.12. 17р. пройшли «Нобелівські читання» у вигляді круглого столу для викладачів і студентів. Голова ЦК привітала всіх присутніх і звернула увагу на Нобелівських лауреатів в галузі медицини та фізіології. Студенти підготували доповіді і презентували у вигляді презентацій та слайд-шоу. Всі доповіді містили цікаву інформацію. Викладачі були наставниками та консультантами, взаємна робота пройшла на високому рівні.
Метою було: звернути увагу і ознайомити викладачів та студентів із Нобелівськими лауреатами, їхніми дослідженнями. Сформувати інтерес студентів до наукового пізнання, дослідження для впровадження новітніх підходів в діагностиці та лікуванні.
Завдання:

  1. - розвиток культури спілкування;
  2. - впровадження провідних наукових ідей в практику і вивчення напрацювань вчених України та світу;
  3. - формування життєвих компетентностей;
  4. - дослідження для впровадження новітніх підходів в діагностиці та лікуванні.

Програма круглого столу:

1. Доповідь на тему: «Співвітчизники, що стали Нобелівськими лауреатами.» підготувала студентка ІІІк відділення лікувальна справа гр.А(9): Стрельченко А. науковий керівник:к.м.н. Баб’як О.В. ( презентація додається.)

2. Доповідь на тему: «Значення та використання прогностичних таблиць ефективності терапії у хворих на алкогольний цироз печінки.» підготував студент ІІІк відділення лікувальна справа гр.А(9): Колесник А. науковий керівник:к.м.н. Баб’як О.В. ( презентація додається.)

3. Доповідь на тему: «Лабораторна діагностика цукрового діабету.» підготувала студентка ІІІк відділення лікувальна справа гр.Д(9): Шумик І. науковий керівник:Демянчук Т.М. ( презентація додається.)

4. Доповідь на тему: «Порівняльна характеристика сучасних методів діагностики хелікобактерної інфекції.» підготувала студентка ІУ к відділення сестринська справа гр.Б(9): Мінакова М. науковий керівник: Бойчук Т.М. ( презентація додається.)

  1. 5.Вільний мікрофон. Обговорення та підведення підсумків роботи. Висновки: Всі доповіді містили змістовну, цікаву інформацію. Викладачі були наставниками та консультантами, взаємна робота пройшла на високому рівні.      

Голова циклової комісії Баб’як О.В 

image004image002image006


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія