^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

До 80-річчя від дня народження Василя Стуса

Ми двічі не вмираємо. Ми сущі раз — і навіки, і на все життя.

(«Колимські закували зозулі…») В. Стус

 stus18-1 Студенти Рівненського державного базового медичного коледжу відділення “Лікувальна справа” взяли участь у дискусійній платформі: “Долі не обирають... ЇЇ приймають — яка вона вже не є. А коли не приймають, тоді вона силоміць обирає нас” В.Стус. Кінолекторій “Василь Стус — постать, що єднає Україну”допоміг осягнути життєвий та творчий шлях митця. 

   Поет жив Україною, марив нею на чужині. Ця всепоглинаюча любов була смислом його життя і відчувалася в кожній поетичній збірці. Чи поет писав про дружину і сина, про себе і свою самоту та німоту, про дроти Мордовії чи сопки Колими, життя чи смерть — завжди і скрізь названа або не названа відчувалася Батьківщина.
   Поетична вітальня: “Весь обшир мій — чотири на чотири...” показала всю глибину майстерності поета, силу нескореного духу, патріотизму, жертовності в боротьбі за свободу і незалежність Української держави.

Підготувала: голова предметної комісії мови та літератури, к. ф. н. Артеменко Л.В. 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія