^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Актуальні питання модернізації навчально-виховного процесу в Рівненському державному базовому медичному коледжі

   Саме на основі цієї тематики пройшло відкрите засідання циклової комісії фармацевтичних дисциплін № 2 8 лютого 2018 року. Ми всі є чудовими фахівцями у сфері Фармації, але оскільки вирішили поєднати свій життєвий шлях з педагогічною діяльністю, вона повинна стати невід'ємною частиною нашого постійного розвитку як особистості та самовдосконалення.
   Тому усі викладачі циклової комісії працюють над педагогічними проблемами, більшість доповідали про результати своїх напрацювань. Про важливість використання інтеграційних та комп`ютерних технологій для якісного освітнього процесу говорила кандидат фаомацевтичних наук Штрімайтіс О. В..
   Подворна Н. Д. підготувала цікаву доповідь про реалізацію наскрізних змістових ліній у фармацевтичній хімії. Гусарук Т. В. поділився результатами своїх напрацювань в питанні мотивації студентів до самостійної роботи. Нестерук Т. М. детально познайомила присутніх з технологіями і методиками інклюзивного навчання. Юрчук Н. В. підготувала цікаву доповідь на тему: «Заcтосування проблемних завдань в підготовці медичного працівника II - III ступенів акредитації на прикладі викладання фармакології».
Почесним активним гостем на нашому засіданні була кандидат педагогічних наук, викладач біології Бухальська Світлана Євгенівна з доповіддю про важливість міждисциплінарного зв'язку біології з фармацевтичними дисциплінами.

Голова циклової комісії фармацевтичних дисциплін № 2 Штрімайтіс Оксана Вікторівна 

farmzaxid18-1farmzaxid18-2farmzaxid18-3


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія