^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Студентський науково – пізнавальний захід «Нефармацевтичні винаходи фармацевтів»

  На завершення декади циклової комісії фармацевтичних дисциплін №1був проведений захід «Нефармацевтичні винаходи фармацевтів». Історія фармації повна цікавих фактів та подій. Те, що нам сьогодні здається звичайним, має цікаві історії виникнення. Як правило, різноманітні відкриття та винаходи люди роблять в межах своєї професії. Не є виключенням в цьому плані також представники фармацевтичної галузі.
  Студенти ІІІ курсу спеціальності «Фармація» під організаторським керівництвом викладача фармацевтичних дисциплін Захарко Н.В. демонстрували доповіді про винаходи фармацевтів з презентаціями для своїх молодших колег. Створена атмосфера таємничої аптеки надала особливого шарму та інтересу. Захід розпочався з перегляду відеоролика «У храмі фармації». А на завершення Н.В. Захарко розповіла про походження ікони, на якій Ісус Христос представлений у образі цілителя-чоловіколюбця, що вказує на благородний характер медичних професій – аптекаря, лікаря, для того щоб ми могли зрозуміти чим лікує Ісус – це допомога, терпіння, любов, віра, благодать.

farmacia dekad18-2   farmacia dekad18-3
 farmacia dekad18-1  farmacia dekad18-4
 farmacia dekad18-5  farmacia dekad18-6
  farmacia dekad18-7

 

 

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія