^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

1 березня- Міжнародний день боротьби з наркоманією та наркобізнесом

  До Міжнародного дня боротьби з наркоманією та наркобізнесом у Рівненському державному базовому медичному коледжі було проведено цикл освітніх профілактичних заходів. Зокрема, викладач математики Діда Галина Анатоліївна підготувала відкриту виховну годину “Скажемо НІ наркотикам!” для студентів 1 курсу відділення “Лікувальна справа”, на якій були присутні голова циклової комісії психолого-педагогічних та суспільно-економічних дисциплін к.і.н. Патяка О. О., викладач к.і.н. Кукурудза А. Р.
Соціальний педагог Мельничук Надія Миколаївна запропонувала студентам коледжу пройти анонімне анкетування “Чи схильний ти до вживання наркотиків?”.
Вихователі гуртожитків провели профілактичні бесіди про правову відповідальність студентів за виготовлення та поширення наркотичних засобів.

 

narkotiki18


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія