^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Година спілкування на тему: «Жінки, які змінили світ»

  Студенти відділень «Фармація» та «Лікувальна справа»(11) під час години спілкування спробували спростувати вислів Генріха Гейне: «Жінка творить історію, хоча історія запам’ятовує лише імена чоловіків», навівши приклади факти із життя успішних жінок світу. 
Жінки-легенди змінюють політику, науку, моду, мистецтво, кіно; стають форматом і невичерпним матеріалом для праць біографів, журналістів, режисерів. Під час спілкування відзначено мудрість великих українок: княгині Ольги, Анни Ярославни - королеви Франції, Марусі Чурай, Лесі Українки, Олени Теліги, Ліни Костенко. Нікого байдужим не залишила інформація про жінок-винахідниць: Джозефіну Кокрейн, Мері Андерсон, Ґрейс Гоппер, Єнн Цукамото, Стефані Кволек, Елізабет Меґі, Ольгу Броварець.
  Зачарувала інформація про жінок, імена яких у всіх на устах — вони змінили уявлення про моду, красу та місце жінки у соціумі та культурі: Одрі Хепберн, Коко Шанель, Гала Далі, Соломія Крушельницька, Катерина Білокур.
  У підсумку прозвучало, що “список жінки, що змінююють світ, можна продовжувати безкінечно. Але всі жінки щодня роблять маленькі подвиги і змінюють на краще життя своїх рідних та близьких. І цінувати їх варто теж щодня, а не прислуховуватись до канонічних традицій.

Інформацію підготувала Світлана Бухальська

 

silni zinru18-3

silni zinru18-2silni zinru18-1


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія