^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Освітні заходи з реалізації прaвопросвітницького проекту “Я маю право!”...

  Відповідно до плану виховної роботи упродовж січня, лютого та березня 2018 року Рівненському державному базовому медичному коледжі було заплановано і проведено зі студентами відділень «Фармація» та «Лікувальна справа» такі освітні заходи правопросвітницького проекту “Я маю право!”:

  1. - година спілкування на тему: “Сім’я – це я і ти, сім’я – це ми” (відповідно до теми з’ясовано правові дефініції, ознайомлено з правами людини, які є у кожної особи від народження, ким ці права гарантуються і охороняються; січень);
  2. - лекція-віртуальна екскурсія на тему: “Алея Героїв Небесної Сотні” (переглянуто відеоматеріали та візуальні джерела Революції Гідності; згадано перебіг основних подій листопада 2013р. – лютого 2014р.; з’ясовано, які саме події були несправедливими та такими, що порушували права людини; лютий);
  3. - освітній захід на тему: “Освіта як складова життєвого успіху” (обговорено доповіді педагогів-науковців, студентів, про роль освіти в житті видатних, успішних людей; підкреслено, що освіта — це концентрація необхідних знань, умінь, навичок для досягнення мети та успіху у житті, а держава повинна гарантувати всім реалізацію права на освіту; березень)
  4. - освітній захід гендерного спрямування на тему: “Жінки, які змінили історію”(розглянуто роль жінки політика, науковця, винахідника, літератора, митця, жінки — берегині роду у суспільстві; березень )

  Координаторами заходів виступили заступник директора коледжу з виховної роботи, к.п.н. С. Бухальська; викладачі правознавства С. Лукащук, М. Селібова, керівники студентських груп, вихователі гуртожитків. 

MyCollagesMyCollages-1


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія