^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Eкскурсії на один з провідних фармацевтичних заводів України ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця»

  Доброю традицією для випускників відділення «Фармація» РДБМК стали екскурсії на один з провідних фармацевтичних заводів України ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця», яка в черговий раз відбулась 22 березня 2018 року під керівництвом викладачів фармацевтичної хімії Єлагіної Н.В. та фармакології Хомича М.М.
  З перших хвилин перебування на підприємстві студенти були вражені надзвичайно великою територією на якій розташовані виробничі цехи, де виробляється широкий спектр препаратів, а також масштабністю виробництва та освіченістю працівників.
  Дізналися, що виробничі потужності «Дарниці» дозволяють випускати щорічно більше 500 млн. ампул, 4,5 млрд. таблеток, 28 млн. флаконів стерильних антибіотиків і більше 40 млн. туб м'яких лікарських форм.
  За словами керівників підприємства, сьогодні «Фармацевтична фірма «Дарниця» зацікавлена в молодих кваліфікованих кадрах, тому запевнили відвідувачів, що кожен з них має можливість працювати на цьому підприємстві. Екскурсія проходила в дружній атмосфері, студенти отримали цікаві вичерпні відповіді на свої запитання, а спілкування супроводжувалося доброзичливими жартами.
  Ми щиро вдячні керівництву та колективу ПрАТ «Фармацевтична фірма «Дарниця» за унікальну можливість ознайомитися з потужностями підприємства та змістовну і цікаву екскурсію! 

farm ekskus18-2farm ekskus18-1farm ekskus18-3farm ekskus18-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія