^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Освітній захід до Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом

  До Всесвітнього та Всеукраїнського дня боротьби з туберкульозом на базі IV-го корпусу Рівненського базового медичного коледжу викладачами мікробіології було проведено ряд заходів, присвячених проблемам туберкульозу.
  Проведено годину спілкування для студентів відділень «Сестринська справа» (ІІ курс, група «А»/9), «Фізична реабілітація» (бакалаврат, І курс) на тему «Туберкульоз як медико-соціальна проблема сучасності. Порівняльна ефективність методів виявлення збудника туберкульозу і його хіміорезистентності при туберкульозі легень» (викладачі мікробіології Рєзніков А.П., Грицай О.В., Антонюк М.М.).
  Освітній захід відбувся за активної участі студентів відділення «Сестринська справа», які підготували доповіді: «Захворюваність на туберкульоз у Рівненській області», «Історія туберкульозу та відкриття його збудника» (Врадій Г., Жеграй Ю., Кафідова О.). Серед студентів груп було проведено конкурс стіннівок на тему «Що треба знати про туберкульоз», продемонстровано науково-пізнавальний фільм «Туберкульоз  глобальна небезпека для людства».
   На завершення заходу викладачі акцентували увагу студентів на профілактиці туберкульозу, а саме  веденні здорового способу життя!

zahid tub18-2zahid tub18-3zahid tub18-4zahid tub18-5


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія