^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Bиховний захід до Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми аутизму

  2 квітня у Рівненському державному базовому медичному коледжі викладачі кафедри «Здоровʼя людини та реабілітації» Прокопчук В.Ю, Шарапа Г.Ф провели виховний захід до Всесвітнього дня поширення інформації про проблеми аутизму, для студентів І курсу відділення «Сестринська справа-бакалаврат» на тему «Аутизм це бути іншим, а не бути чужим». 
  Цю дату було встановлено резолюцією Генеральної асамблеї ООН від 21 січня 2008 року з метою підкреслення необхідності допомагати людям з цим невиліковним розладом, а також підвищення рівня їх життя. Тому метою заходу було привернути увагу до проблем аутизму в Україні. Адже за статистикою, кожна 88 дитина страждає на аутизм, втім виявлення хвороби у віці до 2 років дає шанс повністю подолати недугу. Щороку діагностують на 30% більше випадків аутизму, однак до сих пір немає жодної державної спеціалізованої установи, яка б надавала комплексну допомогу таким дітям, системи соціальної підтримки сімей з дітьми в аутичному спектрі.
  Виховний захід відбувся за активної участі студентів, які підготували доповіді: «Ранній дитячий аутизм», «Людина дощу або що таке аутизм». Серед студентів групи було проведено акцію «День у блакитному», продемонстровано підготовлені відеоролики та науково-пізнавальний фільм «Кожен 88».
  На завершення заходу викладачі акцентували увагу студентів на тому що: Аутизм – це не вирок. Але є діти! Їх багато! І вони тут поруч!

autiz18-2autiz18-3autiz18-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія