^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Цікаві зустрічі

  24 квітня 2018 року в корпусі № 4 медичного коледжу на вул. Калнишевського, 29 було проведено зустріч з помічником народного депутата Верховної Ради України Оросом Олексієм Юрійовичем. Організували зустріч кандидат філософських наук, завідувач наукової лабораторії Ліннік Юрій Володимирович та кандидат політичних наук, доцент Ткаченко Галина Іванівна. Тема зустрічі: "Молодь та політика".
  Під час зустрічі були студенти двух груп спеціальності "Фармація": І курс "Фармація - бакалаврат" "А" (11) та І курс "Фармація" "Г" (9). Зустріч була дуже цікавою, корисною та плідною. Гість розповідав про життя помічника народного депутата, яке насичене цікавити подіями та фактами; розкривав особливості виборчого процесу. Зустріч відбувалася у форматі діалогу. Студенти були жвавими, задавали питання та ділилися особистим досвідом участі на виборах. Беручи до уваги, що зустріч всім буде сподобалася, то такі зустрічі можна проводити частіше, принаймі один раз в семестр. Наступного разу гостем стане депутат місцевої ради.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія