^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Kонкурс для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода»

  27 квітня 2018 р. у НФаУ відбувся очний тур конкурсу на присудження нагороди для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода».
З метою популяризації науки серед молоді, виявлення і підтримки учнів та студентів, які мають здібності до науково-дослідної діяльності, Національний фармацевтичний університет за підтримки Міністерства освіти і науки України запровадив щорічну нагороду для обдарованої молоді та юнацтва «Панацея молода».
  Конкурс проводиться для учнів 9-11 класів закладів загальної середньої освіти та студентів 1 – 2 курсів закладів вищої освіти І-ІІ рівнів акредитації, які мають власні оригінальні ідеї та/або результати наукових досліджень.
  Конкурс мав два тури – дистанційний (заочний) та очний. Під час проведення дистанційного (заочного) туру здійснювався відбір наукових розробок за результатами наукової експертизи. Студентка Рівненського державного медичного коледжу відділення «Сестринська справа» Хлипа Олена (науковий консультант Сабадишин Р.О.- директор РДБМК, доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, науковий керівник Каськів М.В.- викладач анатомії та фізіології людини, кандидат біологічних наук) здобула перемогу в дистанційному турі. До поїздки долучився студент РДМК Каськів Ярослав (відділення «Лікувальна справа») – активний учасник наукового гуртка «Ескулап» 27 квітня 2018 року на базі НФаУ студентка РДМК Хлипа Олена, набрала 88 балів із 100. Вітаємо Хлипу Олену з перемогою у конкурсі – ІІ місце! Висловлюємо подяку за невтомну працю із студентами, зичимо подальших творчих злетів науковим наставникам творчої молоді!

Підготувала Хмеляр І.М.- завідувач навчально-методичним підрозділом РДБМК. 

panakez18-1panakez18-5panakez18-3panakez18-4


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія