^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Oсвітній захід до Дня Європи

  10 травня предметною комісією іноземних мов було проведено освітній захід, приурочений до Дня Європи. Цей захід був цікавою подією для студентів коледжу (відділення «сестринська справа», «лікувальна справа»), оскільки Гусар Галина Йосипівна запросила колег з Голландії, які разом зі студентами взяли участь у міні-змаганні «Що я знаю про Європу». Перемогла, звісно, дружба, допитливість та цікавість.
  Після захопливого турніру із запитаннями та відповідями, голландською стороною була представлена цікава та змістовна презентація про рідну країну, її географічні особливості, культуру, побут, звичаї. Надана інформація спонукала студентів до обговорення, різноманітних запитань, висловлення своїх думок. Спілкування з носіями мови відіграло значну роль у підвищенні мотивації студентів до вивчення іноземної мови, адже на практиці вони мали змогу оцінити свої сильні і слабкі місця, усвідомити напрацювання і окреслити майбутні мовні звершення.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія