^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Iнтегрований освітньо–науковий захід«Здорове серце»

  В стінах Рівненської медичної академії 19 вересня 2018 року було проведено інтегрований освітньо–науковий анатомо-фармацевтичний захід «Здорове серце», приурочений до Дня Фармацевтичного Працівника (що цьогоріч припав на 15 вересня) та Всесвітнього Дня Серця (що відзначають 29 вересня). Студенти, молоді науковці, представили слухачам цікаві доповіді та презентації. Хлипа Олена (науковий керівник – к.б.н. Каськів М. В.) ознайомила присутніх з цікавими історичними фактами, пов'язаними з роботою серця. Каськів Ярослав (науковий керівник – к.б.н. Каськів М. В.) увагу присутніх сконцентрував на анатомії серця та фізіології серцевих захворювань. Мальчевська Марія (науковий керівник – Сергеєва Г. М.) підготувала доповідь про статистичні дані стосовно серцево-судинних захворювань, зафіксованих у м. Рівне протягом 2017 року. Викладач фармацевтичних дисциплін Филипюк О. М. разом зі студенткою Козачук Олександрою презентували спільний проект «Вітаміни для серця». Заключною була доповідь Мосницького Павла (науковий керівник – к.фарм.н. Штрімайтіс О. В.) про міфи та реальність стосовно дуже актуальної на сьогодні біологічно активної добавки «Омега 3».
  Координатори заходу, к.б.н. Каськів М. В. та к.фарм.н. Штрімайтіс О. В., концентрували увагу присутніх на тому, що головні гості – студенти І, ІІ курсів. А мета – їх знайомство зі студентською науковою діяльністю. Усіх охочих спробувати себе в ролі молодого науковця запросили до співпраці.

zd s18 1

zd s18 2


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)63 55 34
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія