^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

РОЗШИРЮЄМО ГОРИЗОНТИ ЗНАНЬ

Девіз: Make your promise. My heart, your heart» «Дай обіцянку серцю, всім серцям»

  Серцево-судинні хвороби обумовлюють 17,5 мільйона смертей у світі щорічно Кожного року тема Всесвітнього дня серця змінюється і стосується різних аспектів збереження здоров’я. В цьому році девізом став заклик дати обіцянку нашим серцям вести рухливий спосіб життя, харчуватися більш здоровою їжею, відмовитись від тютюнокуріння та зловживання алкоголем. Поширення знань про здоровий спосіб життя може надихнути людей до життєво важливих змін у своїй долі.

  Підвищують свій професійний рівень викладачі кафедри терапії та фізичної реабілітації . До всесвітнього дня серця проведено лекцію-зустріч із лікарями відділення інтервенційної радіології (рентген-хірургічний блок). Дане відділення створене в Обласній лікарні січні 2015 року в рамках виконання заходів державної програми із запобігання та лікування серцево-судинних захворювань. Завідувач відділення - Черначук Лариса Володимирівна ознайомила викладачів медичної академії із роботою відділення та показала хід операції ангіопластики та стентування коронарних артерій при хронічній ІХС.
  У склад відділення входять: палата інтенсивної терапії, розрахована на 10 ліжок і рентген-хірургічний блок. Така структура відділення дозволяє швидко та ефективно надавати кваліфіковану медичну допомогу пацієнтам з гострою кардіальною патологією. ПІТ обладнана моніторами спостереження за станом пацієнта, електрокардіографами, дефібрилятором. На базі відділення надається допомога пацієнтам з гострим коронарним синдромом (STEMI, NSTEMI), нестабільною стенокардією. Завдяки впровадженню локального протоколу по наданню допомоги хворим з гострим коронарним синдромом на теренах області – відділення тісно співпрацює з усіма ЛПЗ області первинного та вторинного рівня. Допомога таким пацієнтам надається в режимі 24\7. У відділенні постійно впроваджуються новітні технології: радіальний доступ дозволив скоротити час перебування пацієнта на ліжковому режимі і зменшив кількість ускладнень. Проблема лікування та профілактики гострої серцево-судинної патології залишаться однією з самих актуальних проблем сьогодення.

Підготувала - Смоляк В.

s18 1s18 2s18 3


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія