^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Зустріч-бесіда на базі КЗ «Рівненська центральна міська лікарня» до Міжнародного дня психічного здоров’я

  10 жовтня 2018 року на базі КЗ «Рівненська центральна міська лікарня» відбувся інтерактивний захід - зустріч-бесіда до Міжнародного дня психічного здоров’я» за участю студентів IV курсу групи “Б” (9) відділення «Сестринська справа» та психолога РЦМЛ Інги Дрозд Василівна, яка із задоволенням поділилася своїм практичним досвідом. Організаторами виступили: к.п.н., заступник директора з виховної роботи Світлана Бухальська та викладач нервових та психічних хвороб, практикуючий лікар Оксана Копаниця.
  Слід зауважити, що в сучасному суспільстві людина являє собою єдність морфофізіологічної ( організму ), психоемоційної ( індивідуальність ) та соціогенної ( особистість ) структур. У зв’язку з цим знання психології в професійній підготовці медичних працівників мають надзвичайно важливе значення. Метою заходу було ознайомити студентів з основними психологічними особливостями людей, що страждають на різні захворювання, методами і засобами діагностики психічних відхилень, диференціації психологічних феноменів та психопатологічних синдромів, психологією взаємовідносин пацієнта і медичного працівника; визначити психопрофілактичні, психокорекційні та психотерапевтичні засоби допомоги пацієнтам, а також теоретичні аспекти психосоматичних та соматопсихічних захворювань.
  Усі учасники заходу відзначили важливість розв’язання проблеми збереження психічного здоров’я особистості, а також необхідність залучення до організації роботи як професійних психологів, так і широкої громадськості.

zdorov18zdorov18 1zdorov18 2


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія