^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Освітні заходи до Всесвітнього дня захисту зору

  Кожного другого четверга у жовтні, громадськість відзначає Всесвітній день захисту зору, коли люди мають замислитись про можливості профілактики сліпоти та проблем, пов’язаних із зором, адже три чверті випадків таких захворювань можуть бути попереджені або вилікувані.
  До проведення медико-профілактичних заходів долучились також студенти IV курсу групи “Б” відділення “Лікувальна справа” (11) КЗВО “Рівненська медична академія”. Зокрема в навчальному закладі було організовано та проведено інформування працівників та студентів про Всесвітній день захисту зору; підготовлено фотозону “Окуляри, як стильний аксесуар”, стендову доповідь «10 топ продуктів для покращення гостроти зору», презентацію “Синдром сухого ока”. Упродовж 11 жовтня діяла мобільна офтальмологічна оглядова (визначення гостроти зору, внутрішньоочного тиску, профілактичний огляд) та надавались рекомендації щодо виконання маніпуляцій: інстиляція крапель, закладання мазі, гелю, масаж сльозо-носового каналу, комплекс вправ для покращення зору. Організаторами виступили: к.п.н., заступник директора з виховної роботи Світлана Бухальська, завідувач відділення Ірина   Туровська, викладач очних хвороб Софія Бухальська, викладач фармацевтичних дисциплін Тетяна Нестерук.
  Варто пам’ятати, що зір – одна з фізіологічних функцій сенсорної системи, за допомогою якої людина отримує 80-90% інформації про навколишній світ. Ця інформація необхідна не лише для повноцінного існування та орієнтування людини, але і для естетичного сприйняття світу, реалізації прагнень.

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія