^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Літературну зустріч « Усі мої слова тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі тобі!»

  27 листопада 2018 р. викладач української мови Рівненського державного медичного коледжу Л. М. Таборовець зі студентами провела «Літературну зустріч» « Усі мої слова тобі, народе вільний, і пісня серця, музика душі тобі!» на честь 155 річниці від дня народження Ольги Кобилянської. На святі були присутні такі почесні гості: заступ. директора з виховної роботи С. Є. Бухальська, голова циклової комісії Л. В. Артеменко, викладачі Сондак В. С., Білецька В. С., Остапчук Р.А., Туровська І.О.
  Зала прикрашена квітами. На сцені невеликий журнальний столик, застелений мереживною скатертиною, на якому стоїть портрет Ольги Кобилянської, ваза з квітами. Звучить відомий твір Мирослава Скорика «Мелодія», який дуже вдало репрезентує творчість письменниці в наш . Таборовець Л. М. як ведуча літературної зустрічі привітала гостей і сказала, що з творчістю Ольги Кобилянської в нашу літературу ввійшло те, що, за словами Івана Франка та Лесі Українки, умовно можна назвати симфонічною прозою.
  То ж сьогодні учасники літературної зустрічі, а це студенти 1 курсу відділення «Лікувальна справа» гр. Б (Бондарчук Андрій, Буката Єлизавета, Кібиш Христина, Меленчук Вікторія, Мельничку Надія, Петрусь Сергій, Остаповець Мирослава, Харечко Ольга, Руднянін Юрій Степанишина Катерина), а також студенти 2 курсу відділення «Фармація» (Гончарук Юлія, Добровольська Олена, Капітонюк Анастасія) доторкнулись до творчої скарбниці української народної письменниці – Ольги Кобилянської і спільно створили вінок слави і пам’яті про розумну жінку, людину з великої літери, яка вивела нашу літературу на європейські шляхи.

image001image002image003


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія