^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Майстер-клас «Невідкладна кардіологія: швидка діагностика, тактика допомоги, профілактика виникнення”

  29 листопада 2018 року на базі КЗВО «Рівненська медична академія» РОР відбувся майстер-клас за темою: «Невідкладна кардіологія: швидка діагностика, тактика допомоги, профілактика виникнення”.
  До участі у даному майстер-класі долучись лікарі сімейної медицини, терапевти, кардіологи та лікарі невідкладної допомоги м.Рівне та Рівненської області.
  З вітальним словом до присутніх звернувся очільник КЗВО «Рівненська медична академія» РОР, д.м.н., проф., Заслужений лікар України Ростислав Сабадишин.

  Майстер-клас відбувся за такою програмою:

  1. 1) Гіпертонічний криз неускладнений та ускладнений: клінічна та ЕКГ-діагностика, перша невідкладна допомога, профілактика виникнення кризу та ускладнень. Проф. Осовська Н.Ю.
  2. 2) ГКС: швидка клінічна та ЕКГ-діагностика, диференційована допомога на різних етапах, реабілітація після стаціонарного лікування, профілактика виникнення. к.м.н. Щепіна Н.В.
  3. 3) ФП: проксизмальна та хронічна форма. Швидка клінічна та ЕКГ-діагностика, перша невідкладна допомога,профілактика виникнення. Доцент. Юзвішина О.В.
  4. 4)Загострення хронічної серцевої недостатності: швидка клінічна та ЕКГ-діагностика, профілактика тактика в залежності від причини виникнення, профілактика. Проф.Осовська Н.Ю.
  5. ma klas18

КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія