^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Виховний захід до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

  Щорічно 1 грудня відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров'я відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Проблема ВІЛ/СНІДу є не тільки медичною, а головним чином, соціальною і духовною. В цей день в усіх країнах проводяться всесвітні акції, благодійні концерти.
До виховних заходів з цієї нагоди долучилися й студенти та викладачі Медичної академії. Участь у заході взяли заступник директора з виховної роботи, к.п.н. Бухальська Світлана Євгенівна, куратори груп Пишко О.М., Климчук О.В., Турпакова Ю.О., Антонюк М.М., викладачі клінічних дисциплін, медичні працівники закладу.
  Викладачі Антонюк М.М. та Турпакова Ю.О. представили презентаційну доповідь та продемонстрували відеофільми про проблему епідемії ВІЛ-інфекції в Україні.
  Виховний захід відбувся під гаслом: «Знаю, підтримую, приєднуюся». З метою звернення уваги на існуючу проблему, формування толерантного ставлення до ВІЛ-інфікованих у холі медичної академії було організовано виставку санбюлетенів, буклетів, зроблено інсталяцію викладачами Каськів М.В. і Сергеєвою Г.М. Присутні студенти та викладачі висловили співчуття і підтримку хворим на ВІЛ/СНІД, пов’язавши на одязі червону стрічку як символ усвідомлення людьми проблеми СНІДу, солідарності з тими, кого епідемія торкнулася особисто.

snid18-1snid18-2


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія