^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

День подяки

“Всі наші скарги на те, що життя складне і нестерпне, наші нарікання з приводу того, що нам чогось бракує, виникають від нестачі подяки за те, що ми маємо.» Дефо Д.

  29 листопада 2018 року студенти відділень “Фармація” та “Стоматологія” разом з викладачами предметної комісії Іноземних мов Рищук О.В., Школа А.М. та Цимбала М.О. організували благодійну ярмарку у приміщенні 4-го корпусу РОКЗ “Рівненська Медична академія”. Таким чином організатори вирішили відсвяткувати День подяки і водночас допомогти дітям, що борються з онкологією і наразі перебувають у стінах онкогематологічного відділення Рівненської обласної клінічної лікарні. Смачна домашня випічка, фрукти, цукерки смакували студентам та викладачам, що з радістю взяли участь у ярмарці. Студенти пройшлися аудиторіями і провели інформаційні п’ятихвилинки, де розповіли про традиції свята Подяки і запросили усіх студентів долучитися до ярмарки. А ще, декорована фотозона стала улюбленим місцем для фото як студентів так і викладачів.

IMG 2698IMG 2708IMG 2709


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія