^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Пізнавальна екскурсія до Обласного центру громадського здоров’я

  До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом, який щорічно відзначається 1 грудня, викладачами циклової комісії медико-профілактичних дисциплін Мялюк О.П., Резніковим А.П., Антонюк М.М. було організовано екскурсію для студентів спеціальності «Лабораторна діагностика» 2-го та 3-го курсів до лабораторії з діагностики ВІЛ/СНІДу.
  Працівники центру ознайомили з особливостями роботи лабораторії, починаючи від відбору проб до видачі результатів аналізів. Студенти мали унікальну нагоду на власні очі побачити сучасне високочутливе обладнання для діагностики ВІЛ-інфекції методом полімеразної ланцюгової реакції. Високоточні лабораторні дослідження проводяться в лабораторії центру в автоматизованому режимі, що дозволяє уникнути похибки результатів, зокрема мінімізувати людський фактор. Революційне програмне забезпечення в одному робочому просторі виконує налаштування приладів, збір та аналіз даних.
  Функціонування такої лабораторії на базі Обласного центру громадського здоров’я є важливим кроком на шляху до подолання ВІЛ-інфекції в м. Рівному та Рівненській області.

gromad zdor18-1gromad zdor18-2gromad zdor18-3

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія