^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Навчально-методичний семінар для викладачів математики

  04.12.2018 проведено навчально-методичний семінар для викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. із питань ЗНО 2019. На виконання плану роботи КЗВО «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради у вівторок, 04.12.2018, було проведено навчальний семінар для викладачів математики ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини, ВНЗ І-ІІ р.а. міста Рівного з теми «Підготовка студентів в професійно-технічних вищих навчальних закладах до державної підсумкової атестації (ЗНО): проблеми та перспективи». Робота розпочалась об 11:00.
  У навчальному семінарі взяли участь: Андрій Іванович Миляник, заступник директора Львівського РЦОЯО, Олена Володимирівна Холод, методист кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники, вчителі та викладачі математики закладу освіти, медичних ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини та ВНЗ І-ІІ р.а. міста Рівного.
  У процесі роботи розглядалися питання: особливості підготовки студентів до ДПА(ЗНО) з математики, до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання:сертифікаційна робота з математики;аналіз результатів виконання тестових завдань з математики учасниками ЗНО-2018, результати ЗНО з математики за 2008 – 2018 роки за методикою «ріки-береги», психометричні характеристики тесту, загальні висновки щодо результатів тестування за доменом змісту;новинки на 2019 рік та перспективи на 2019 – 2021 роки.

  На семінарі були вироблені методичні рекомендації вчителям та викладачам математики:

  1. - послуговуватись інформаційно-методичними матеріалами для вчителів математики, розміщеними у темі «ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування» загального форуму на порталі «Освіта Рівненщини»;
  2. - використовувати у своїй роботі матеріали (тестові завдання), розміщені на сайті Львівського РЦОЯО у розділі «Тренувальне онлайн тестування»;
  3. - опрацювати технічну інструкцію з перевірки відкритої частини робіт з математики тесту ЗНО;
  4. - раціонально планувати діяльність студента на занятті, включаючи завдання з використанням тестових технологій.

Методист Щупак О.Ю.

matemat18-1matemat18-2matemat18-3

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія