^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Hавчально-методичний семінар для викладачів української мови ВНЗ І-ІІ р.а. із питань ЗНО-2019

  На виконання плану роботи КЗВО «Рівненська медична академія» Рівненської обласної ради у вівторок, 04.12.2018, на базі закладу було проведено навчальний семінар для викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ р.а. «Особливості підготовки студентів до ДПА з української мови»
  Робота розпочалась о 14:00.
  У навчальному семінарі взяли участь: Ігор Валерійович Опольський, завідувач кабінету ЗНО та моніторингу якості освіти Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, педагогічні працівники, вчителі, викладачі української мови та літератури закладу освіти, медичних ВНЗ І-ІІ р.а. Рівненщини та ВНЗ І-ІІ р.а. міста Рівного.
Під час навчального семінару розглядалися питання: підготовка студентів до виконання тестових завдань у системі зовнішнього незалежного оцінювання; аналіз результатів виконання тестових завдань з української мови та літератури учасниками ЗНО-2018, результати ЗНО з української мови та літератури за 2008 – 2018 роки за методикою «ріки-береги», психометричні характеристики тесту, загальні висновки щодо результатів тестування за доменом змісту: частина І (українська мова), частина ІІІ (власне висловлення), частина ІІ (українська література); новинки на 2019 рік.
На семінарі були вироблені методичні рекомендації вчителям та викладачам української мови та літератури:

  1. - послуговуватись інформаційно-методичними матеріалами для вчителів української мови та літератури, розміщеними у темі «ПІДГОТОВКА ДО ЗНО: БАЗА ТЕСТОВИХ ЗАВДАНЬ. Тренувальне on-line тестування» загального форуму на порталі «Освіта Рівненщини»;
  2. - використовувати у своїй роботі матеріали (тестові завдання), розміщені на сайті Львівського РЦОЯО у розділі «Тренувальне онлайн тестування»;
  3. - опрацювати технічну інструкцію з перевірки відкритої частини робіт з української мови та літератури тесту ЗНО;
  4. - досконало пропрацювати критерії перевірки відкритої частини робіт з української мови та літератури тесту ЗНО;
  5. - раціонально планувати діяльність студента на занятті, включаючи завдання з використанням тестових технологій.

Завідувач навчально-методичного підрозділу Хмеляр І.М.


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія