^Вверх
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

КЗВО «Рівненська медична академія» візьме участь в Українсько-швейцарському проекті «Розвиток медичної освіти в Україні»

konkurs18  В рамках реформи медичної освіти в Україні, МОЗ України разом з Швейцарським інститутом тропічної медицини та громадського здоров’я започаткували проект для закладів вищої медичної освіти, який надасть можливість підвищити якість навчального процесу та сприятиме впровадженню освітніх інновацій в навчальному закладі.
  Представники КЗВО "Рівненська медична академія" подали заявку на участь в даному проекті та виграли конкурс в напрямку підготовки медичних сестер.
  Фінансується вище згаданий проект Швейцарською агенцією з розвитку та співробітництва та впроваджується Швейцарським інститутом тропічного та громадського здоров’я і реалізовуватиметься з 2018 по 2022 роки.
  В ході проекту навчальний заклад отримає:

  1. • експертну, нормативну та освітню підтримку в процесі підвищення якості освіти;
  2. • відкриття та оснащення симуляційного центру для опанування базових клінічних навичок;
  3. • зростання привабливості закладу освіти для студентів за рахунок впровадження інноваційних технологій, у тому числі е-навчання;
  4. • зростання престижності закладу освіти для викладачів завдяки збільшенню можливостей професійного розвитку через організацію тренінгів зі студентоорієнтованого навчання та створення можливостей для міжнародної співпраці;
  5. • розвиток культури академічної доброчесності в закладі освіти;
  6. • підвищення рейтингу закладу освіти з-поміж інших навчальних закладів через посилення міжнародної співпраці;
  7. • розвиток дослідницьких спроможностей у закладі освіти;
  8. • підвищення інституційної спроможності до ведення проектної діяльності.

 


КОНТАКТИ
33000 Україна
м. Рівне вул.М.Карнаухова,53
тел (0362)22 69 58
E-mail: m_college@icc.rv.ua


АДРЕСИ НАВЧАЛЬНИХ КОРПУСІВ
Корпус №1 вул.М.Карнаухова, 53
Корпус №2 вул.16 липня, 18
Корпус №3 вул.16 липня, 20
Корпус №4 вул.Калнишевського, 29


   Вища освіта спрямована на забезпечення фундаментальної наукової, загальнокультурної, практичної підготовки фахівців, на формування інтелектуального потенціалу нації та всебічний розвиток особистості як найвищої цінності суспільства.


       
Copyright ©2015. Рівненська медична академія